اخذ نمایندگی فروش روغن بنفشه ارگانیک

با اخذ نمایندگی روغن بنفشه ارگانیک می توان فروش آن ها را به صورت دائم توسط مشتریان ثابت با ارائه روغنی با درجه کیفی بالا تضمین کرد.
نمایندگی ها پایگاه های مناسبی برای شناساندن ترکیبات روغن های گیاهی و ارائه فهرستی مناسب از انواع این روغن ها می باشند. اخذ نمایندگی این روغن ها توسط افراد درخواست کننده می تواند محصول را سریع تر به دست مشتریان برساند و برخی از آن ها نیز امکان تست کردن محصول را برای افراد فراهم می کنند.

برای خرید روغن بنفشه حتما به تولید کننده آن اعتماد داشته باشید زیرا این روغن یک دارو است و باید از کیفیت لازم برخوردار باشد تا به درمان بیماری بپردازد.

در عصر حاضر، روغن بنفشه یکی از معروفترین روغن های گیاهی مورد استفاده برای درمان می باشد. علت این امر گرایش روز افزون مردم به طب اسلامی بوده است.
در طب اسلامی از روغن بنفشه در بسیاری از بیماری ها استفاده می نمایند.
زیرا این روغن مانند یک آچارفرانسه عمل می نماید و در نسخه های پوست  مو و حتی بیماری های مزمن مانند میگرن و سردرد به چشم می خورد.
در احادیث اسلامی نیز به این روغن اشاره شده و حتی برترین روغن نامیده شده است.
روغن بنفشه از گل،برگ و ساقه گیاه بنفشه دارویی تولید می گردد.
اشتباه نکنید بنفشه دارویی با بنفشه کشت شده در پارک ها مفاوت است و گونه ای خاص از خانواده این گیاه می باشد که در حال حاضر کشت نمی گردد.
این گیاه پر ارزش در ایران در مناطق شمالی کشور مانند استان های مازندران و گیلان و کردستان رویش دارد و به صورت کوهی و ارگانیک است.

گل بنفشه دارویی بسیار گران بوده و برداشت آن دشوار است زیرا در ارتفاعات ییلاقی می روید.
از اینرو قیمت روغن بنفشه اگر اصولی درست شده باشد کمی گران است لی با توجه به خواص آن ارزش خرید را دارد.
منبع: روغن خوراکی ایران

همچنین ببینید

اگزما و روغن بنفشه

درمورد اگزما و روغن بنفشه اصل چه می دانید؟

اگزما یکی از بیماری های شایع مخصوصا در بانوان می باشد. درمان این بیماری به …

دیدگاهتان را بنویسید