قیمت فوم بیوآکوا

از ویژگی های بی نظیر و به صرفه بودن قیمت فوم بیوآکوا غافل نشوید!

اگر به دنبال داشتن پوستی شفاف، سالم و با طراوت هستید، حتماً با خواص درمانی و قیمت فوم بیوآکوا بیشتر آشنا شوید.

از خواص فوق العاده فوم بیوآکوا چه می دانید؟

ویژگی های بهداشتی و درمانی و همچنین قیمت فوم بیوآکوا نسبت به سایر محصولات بسیار زبانزد بوده است. این فوم با فرمولاسیون قوی و پیشرفته، قابل استفاده بر روی تمام پوست های حساس و ملتهب می باشد. ضمن آنکه بیشتر طرفداران فوم بیوآکوا، افرادی هستند که از عارضۀ پوستی آکنه یا جوش رنج می برند. بنابراین، بدون نگرانی از التهاب یا ایجاد سوزش یا خارش پوست می توانید این فوم را استفاده کنید.

این فوم برای شست شوی صورت در طول روز جهت کاهش جوش و آکنه بسیار موثر عمل خواهد کرد. به شکلی که به مرور زمان، متوجه شفافیت و لطافت پوست خود خواهید شد. اگر در طول روز یا هفته، در محیط های آلوده فعالیت می کنید، حتماً پوست خود را برای جلوگیری از بروز جوش، آکنه یا سایر مشکلات پوستی شستشو دهید.

در صورت پاکسازی صورت توسط فوم بیوآکوا، می توانید به بهبود و سلامت پوست صورتتان کمک کرده؛ و به درمان قطعی جوش های صورت خود را با اطمینان از عملکرد صحیح فوم بیوآکوا بپردازید.

 

 

 

 

جوانسازی پوست با فوم بیوآکوا!

بیشتر افراد جامعه به ویژه بانوان و آقایان جوان از بروز جوش و آکنه بر روی پوست خود اظهار نارضایتی می کنند. ضمن آنکه این ویژگی در پوست آنها باعث کاهش اعتماد به نفس و همچنین افزایش نگرانی آنها در مراقبت از پوست شده است. بهترین و سریع ترین برای این نوع پوست، خرید فوم شستشو بیوآکوا می باشد.

لازم به ذکر است، قیمت فوم بیوآکوا با توجه به ویژگی ها و خواصی زیادی که دارد، بسیار به صرفه و مناسب در نظر گرفته شده است.

فوم بیوآکوا با فرمولاسیون و ترکیب خاص، امکان از بین بردن تمام جوش ها و آکنه های صورت را دارد. این فوم با نفوذ به لایه های زیرین پوست باعث بازسازی و ترمیم سلول های پوستی خواهد شد. پوست افراد به مرور زمان و در صورت استفادۀ درست از این فوم، به حالت نرم و ابریشمی تبدیل خواهد شد. بدون آنکه ذره ای جای جوش یا آکنه روی پوست صورت احساس شود.

پاکسازی پوست با ویژگی های شگفت انگیز فوم بیوآکوا!

از مهمترین خواص فوم بیوآکوا که برای افراد با پوست چرب یا مختلط پر اهمیت است، خاصیت رفع و کنترل چربی روی پوست می باشد. با پاکسازی منافذ باز صورت، در کنترل و کاهش چربی سطح پوست موثر عمل می کند. به دلیل دارا بودن کف متراکم و نرم، چربی ها و آلودگی های سطح پوست را پاک کرده و در نهایت با افزایش ویژگی اِلاستین پوست، باعث حفظ بافت مقاوم و محکم پوست صورت خواهد شد. البته این فوم به دلیل برخورداری از خاصیت مرطوب کنندگی، برای انواع پوست خشک و شکننده نیز مناسب می باشد.

همانطور که در بخش قبلی نیز اشاره نمودیم، قیمت فوم بیوآکوا با توجه به کیفیت و کارایی که دارد؛ بسیار مناسب بوده و همه افراد متناسب با پوست خود می توانند این محصول را تهیه کنند.