انواع پماد برای زگیل تناسلی زنان و مردان

به طور معمول استفاده از پماد برای زگیل تناسلی به مدت چند هفته باعث درمان بیماری می شود و یکی از بهترین درمان های موثر زگیل به شمار می آیند. اگر تشخیص پزشک برای بیماری شما، زگیل تناسلی باشد، به راحتی می توانید با استفاده از پماد آن را برطرف نمایید.

پماد برای زگیل تناسلی

از شایعترین بیماری های ویروسی که معمولا از طریق روابط جنسی منتقل می شود، زگیل تناسلی است که به وسیله پاپیلوم ویروسی ایجاد می شود. اسم علمی این بیماری ویروسی HPV است. در صورت مشاهده این بیماری، سریعا باید نسبت به درمان آن اقدام کنید، زیرا می تواند بزرگ شود و ظاهر ناخوشایندی را ایجاد می کند. ویروس های پاپیلوما، انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها ناحیه های خاصی را درگیر می کنند. بیش از ۳۰ نوع از این ویروس توانایی درگیر کردن ناحیه تناسلی را دارند

.

پماد زگیل تناسلی

زگیل های تناسلی معمولا بر روی پوست احساس می شوند و پزشک از طریق مشاهده، آنها را تشخیص می دهد. بعضی از زگیل ها نیاز به درمان خاصی ندارند و بعد از مدتی از بین می روند. ولی امکان عود کردن برخی از زگیل ها بر روی پوست نیز وجود دارد. روند درمان زگیل ها بر اساس تعداد و نوع آنها انجام می شود.

به طور معمول استفاده از پماد برای زگیل تناسلی به مدت چند هفته باعث درمان بیماری می شود و یکی از بهترین درمان های موثر زگیل به شمار می آیند. اگر تشخیص پزشک برای بیماری شما، زگیل تناسلی باشد، به راحتی می توانید با استفاده از پماد آن را برطرف نمایید ولی در صورتی که زگیل از بین نرود، باید به پزشک مراجعه کنید تا داروی دیگری را برای شما تجویز نماید.

پماد برای زگیل تناسلی

پمادهای زگیل تناسلی تولید شده توسط شرکت های دارویی با ترکیبات مختلفی در دسترس هستند، این پمادها معمولا بدون عارضه بوده و بیماری را در یک تا دو هفته بهبود می بخشند. گاهی برای درمان زگیل، پزشک دستور استفاده از پمادهای ترکیبی را می دهد که دکتر داروساز به راحتی می تواند این دارو را برای شما آماده کند. برای تهیه پماد زگیل تناسلی، می توانید به صورت حضوری یا آنلاین اقدام نمایید.

همچنین ببینید

پماد زگیل تناسلی

قیمت خرید پماد زگیل تناسلی صد در صد گیاهی

با خرید پماد زگیل تناسلی به خوبی از این عارضه ی پوستی راحت می شویم. …

دیدگاهتان را بنویسید