قیمت کرم 10 کاره

اهمیت قیمت پکیج ۱۰ کاره شمعدانی برای مشکلات پوستی و درمان آن ها

قیمت پکیج ۱۰ کاره شمعدانی در محتوای آن تاثیرگذار است ولی معمولا این پکیجشامل دو کرم و یک صابون زرد چوبه است که اولویت درمان آن برای رفع جای جوش و از بین بردن منافذ باز پوست و پوست پرتقالی می باشد.

افرادی که قیمت کرم ۱۰ کاره شمعدانی برایشان چندان مهم نیست مسلما به پوست خود و زیبایی های آن اهمیت می دهند  این یک پکیج کاملا گیاهی است و برای شادابی و درمان انواع مشکلات پوستی بسیار مناسب است.

درمان و تاثیر قیمت پکیج ۱۰ کاره ی شمعدانی

۱٫انواع جوشهای چرکی، سر سیاه، زیرپوستی، التهابی و چرکی

۲٫رفع چین و چروک

۳٫رفع منافذ باز پوست

۴٫روشن شدن پوست

۵٫رفع جای جوش

۶٫لیفتینگ پوست

و…

کارایی و قیمت پکیج ۱۰  کاره شمعدانی در موارد بسیاری چون جوانسازی و رفع جوش اثر می گذارد.

پکیج 10 کاره شمعدانی

مثلا افرادی که هزینه زیادی برای پرداخت درمان های پزشکی ندارند می توانند از این پکیج برای از بین بردن جوش و جای جوش، عفونت و باکتری که خود باعث به وجود آمدن جوش است ومنافذ باز پوست استفاده کنند.

همچنین  محصولات اینپکیج ۱۰ کاره شمعدانی دارایخاصیت نرم کنندگی پوست را دارند و باعث می شوند که میزان ترشحات چربی پوست تنظیم شود و مشکلاتی چون جوش و آکنه راریشه کن می کند.

این پکیج ۱۰ کاره شمعدانی دارای خاصیت آبرسانی بسیار قوی است که همین مورد باعث لیفتینگ وکشسانی پوست می شود و از پیری زودرس،افتادگی و خشکی پوست جلوگیری می کند.

باعث رفع تیرگی دور چشم می شود و خاصیت ضد آفتابی دارد دو کرمی که در این پکیج است یک به عنوان مکمل استفاده می شود و دیگری به عنوان زیر ساز.

قیمت پکیج  ۱۰ کاره شمعدانی: ۱۳۵ هزار تومان می باشد.

شرایط نگهداری: ۲۴ ماه در محیط یخچال و ۱۲ماه در دمای اتاق

 

روش استفاده از پکیج ۱۰ کاره شمعدانی برای پوست

ابتدا صورت را با صابون زرد چوبه که درون پکیج است شسته تا منافذ پوست تمیز شوند.بهتر است کف چند دقیقه روی پوست بماند سپس آبکشی شود.

در ابتدا از کرم کوچک استفاده کرده و پس از اتمام استفاده از کرم اصلی را شروع کنید.کرم کوچک را به صورت نقطه ای روی پوست قرار داده سپس ماساژ دهید.پس از اتمام کرم کوچک از کرم بزرگ به همان روش استفاده کنید.

نکات:

کرم های این پکیج ۱۰ کاره باید حدود ۶ ساعت روی صورت  شما بماند برای همین بهتر است شب و قبل از خواب استفاده شود.

کرم کوچک در مدت سه الی چهار هفته تمام می شود.

اگر صابون زردچوبه باعث خشکی پوست شما شد از شامپو بچه به عنوان جایگزین استفاده کنید.

این کرم برای آقایان نیز کاربرد دارد