خرید نوره اسلامی

بازگشت افراد به طب سنتی و خرید نوره اسلامی

تمایل افراد به آگاهی از درمان های سنتی و اسلامی بیش از پیش شده است. علت این امر استفاده از مواد شیمیایی و سبک نادرست زندگی و خوراک افراد در این دوره صنعتی و بروز مشکلات مختلف در بدن میباشد. خرید نوره اسلامی از جمله این مواد سنتی است که دارای فواید بسیاری بوده و مصرف آن حداقل دو بار در ماه توصیه میشود.

علت توصیه طب سنتی به خرید نوره اسلامی

با گسترش بیماری ها و استفاده افراد از داروهای شیمیایی و عدم دریافت نتیجه های مطلوب از این دست داروها، بازگشت مردم به طب سنتی و اسلامی بیش از پیش شده است.

همگان به دنبال موادی هستند که در قدیم برای درمان و پیشگیری از بسیاری از بیماریها استفاده می شده است. یکی از این مواد که امروزه از جانب اطباء اسلامی و سنتی به افراد توصیه میشود و بسیاری از متقاضیان، با مطالعه خواص آن تمایل به مصرف آن دارند، خرید نوره اسلامی میباشد.

نوره ماده ای طبیعی و معدنی است که خواص شگفت انگیز بسیاری دارد و از جانب ائمه ی اطهار، توصیه بسیاری در جهت استفاده از آن شده است.

به قدری که، به گفته ی امام رضا (ع) : اگر شخصی چهل روز را بگذراند بدون اینکه موهای زائد خود را زدوده باشد، او از صف مومنین خارج است.

فواید خرید نوره اسلامی و مصرف آن

ترکیب نوره، متشکل از آهک و زرنیخ یا آرسنیک اسید میباشد. میزان آهک نوره، بیش از زرنیخ آن است اما خواص نوره بیشتر به خاطر زرنیخ موجود در آن میباشد. همه، خاصیت نوره را به از بین بردن موهای زائد بدن می دانند، اما این محصول شگفت انگیز خواص بسیاری دارد که در ادامه بدان اشاره میگردد:

۱-           در طب اسلامی، نوره به عنوان داروی شیمی درمانی طبیعی شناخته می شود. با خرید نوره اسلامی اصل و طبیعی ، میتوانید از سرطان در بدن خود جلوگیری کنید.

۲-           بوی نوره که افراد از آن فرار می کنند، یکی از بهترین مواد برای جلوگیری از سرطان خون است. زیرا این بو از طریق استشمام وارد خون شده و سلول های سرطانی را از بین میبرد.

۳-           تقویت کننده ی قوای جنسی برای زنان و مردانی است که از کاهش میل جنسی رنج می برند.

۴-           از بسیاری از عفونت های واژینال یا عفونت های ناشی از تجمع باکتری در قسمت های تحتانی بدن جلوگیری میکند.

۵-           این ماده اگر به مدت طولانی، یعنی بیش از پنج دقیقه روی پوست بماند، باعث نازک شدن پوست و سوختگی آن میشود، اما استفاده از آن در مدت تعیین شده ( ۵ دقیقه ) به عنوان یک لایه بردار قوی عمل می کند که بسیاری از بیماری های پوست نظیر، قارچ و سلولهای مرده پوست را از بین میبرد. بعد از خرید نوره اسلامی و استفاده از آن، میتوانید از روغن های مناسب برای پوست یا نرم کننده های بهداشتی استفاده نمایید تا نازکی آنرا التیام دهید.

چگونگی خرید نوره اسلامی

از جمله مکانهای ارائه دهنده نوره، عطاری ها هستند که ممکن است به توصیه وزارت بهداشت، آرسنیک، مهم ترین ماده درون نوره را از آن خارج کرده و به فروش برسانند. اما هنگام خرید نوره اسلامی در مورد داشتن زرنیخ آن سوال کنید.

از دیگر مراکز معتبر برای خرید نوره اسلامی، فروشگاه های اینترنتی تخصصی ارائه دهنده محصولات سنتی هستند که میتوانید از آنها انواع نوره اصل را خریداری نمایید.