قیمت نوره زرنیخ دار طلایی

باورنکردنی ترین قیمت نوره زرنیخ دار طلایی با بالاترین کیفیت

نوره طرفداران خاص خود را دارد که به دلیل خواص و فوایدی که دارد بهتر است هر ماه یکبار مصرف شود. خاصیت موبر زرنیخ دار، صفرا زدایی است که بسیاری از بیماری ها را از بدن می زداید. در میان انواع نوره قیمت نوره زرنیخ دار طلایی از همه انواع دیگر بالاتری میباشد که به دلیل کیفیت زرنیخ آن میباشد.

علت بالا بودن قیمت نوره زرنیخ دار طلایی

بسیاری از شما در مورد تفاوت نوره یا واجبی، پودر موبر یا تیزبر، شباهت اینها یا مزیت های هر کدام اطلاعی ندارید، چه برسد به دانستن تفاوت نوره زرنیخ دار طلایی، زرد و سبز، که در این بخش در مورد هر کدام به تفصیل صحبت میشود.  باید بدانید در میان انواع پودر موبر، قیمت نوره زرنیخ دار طلایی از همه بالاتر است که این امر به دلیل داشتن زرنیخ طلایی است.

زرنیخ ماده ای پر خاصیت است که از آن در ساخت داروهای شیمی درمانی استفاده میشود، و داروهای شیمی درمانی هم مانند نوره باعث ریخته شدن موها میشوند. بسیاری از فعالان در زمینه خواص مواد سنتی نظیر نوره، به این امر اعتقاد دارند که مصرف نوره اصل زرنیخ دار برای پیشگیری از بیماری سرطان بسیار خاصیت دارد اما وزارت بهداشت استفاده از این ماده را در نوره را ممنوع کرده است.

این ماده با قیمت ارزان به خارج صادر شده و سپس با بکار رفتن درساخت داروهای شیمی درمانی با قیمت گزاف به کشور وارد میشود. اگر جز کسانی هستید که به دنبال نوره اصل هستید، بهتر است بدانید قیمت نوره زرنیخ دار طلایی، سبز و زرد که حاوی این ماده باشد، از سایر پودرهای موبر کارخانه ای موجود در بازار بیشتر میباشد.

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نوره زرنیخ دار طلایی

نوره همان واجبی است که برای داشتن نوره با خاصیت درمانی، باید به این امر دقت کنید که این پودر باید حاوی زرنیخ باشد. اگر زرنیخ از آهک موجود در این پودر حذف شود، فقط یک پودر خاصیت موبری خواهد بود که هر چه نامیده شود، فاقد خاصیت درمانی خواهد بود.

در فرمول ساخت نوره، با آهک، آرسنیک یا زرنیخ روبرو هستیم که میزان استفاده از زرنیخ در آهک میزان خاصیت آن را افزایش یا کاهش میدهد. در بازار قیمت نوره زرنیخ دار طلایی که از زرنیخ موجود در معادن مشهد ساخته می شود بسیار بیشتر از سایر نوره ها میباشد زیرا زرنیخ طلایی بسیار کمیاب است. زرنیخ زرد همان خواص را دارد اما اثر آن از زرنیخ طلایی کمتر است و در موزدایی کند تر عمل میکند. زرنیخ زرد اگر سوزانده شود، به زرنیخ سبز تبدیل می شود که زمان بیشتری را برای موبری نیاز دارد.

اگر بتوانید نوره اصل را از مراکز حضوری یا اینترنتی معتبر ارائه دهنده محصولات سنتی تهیه کنید، میتوانید از خواص بیشمار این ماده بهره مند گردید.

 

قیمت نوره شش به یک و بیست به یک

در بازار فروش نوره ، شما با قیمت های متنوع این پودر شگفت انگیز روبرو هستید اما آنها در ظاهر هیچ گونه فرقی با هم ندارند. بله پودرهای موبر در ظاهر هیچ فرقی ندارند اما در ترکیبات شان تفاوت هایی وجود دارد که هم در خاصیت و هم تایم مورد نیاز برای از بین بردن موی بدن تفاوت هایی را ایجاد میکنند.

آهک اگر شش واحد استفاده شود و در این ترکیب یک واحد زرنیخ طلایی استفاده شود، قیمت نوره زرنیخ دار طلایی افزایش می یابد. اما اگر بیست واحد آهک استفاده شود و یک واحد زرنیخ طلایی، قیمت نوره زرنیخ دار طلایی کاهش می یابد.

پس در هنگام خرید نوره زرنیخ دار طلایی یا سایر رنگها به میزان خواص آن نیز دقت کنید.