قیمن پکیج منافذ باز آذین

بهترین قیمت پکیج رفع منافذ باز پوست آذین

اکثر مشکلات پوستی به دلیل چرب بودن و باز بودن منافذ پوستی ایجاد میشود. چربی زیاد پوست موجب بروز آکنه و یکدست نبودن پوست صورت میشود. با خرید و مصرف کرم منافذ پوست میتوانید این منافذ را بسته و پوست خود را صاف و یکدست کنید. قیمت پکیج رفع منافذ باز پوست آذین که پایه ای گیاهی دارد، بسیار مناسب تعیین شده است.

قیمت پکیج رفع منافذ باز پوست آذین با پایه گیاهی

باز یا بسته بودن منافذ پوست تاثیر زیادی در زیبایی یا عدم زیبایی چهره دارد. کسانی که دارای پوست های چرب هستند، دارای منافذ باز میباشند که باعث ترشح هر چه بیشتر چربی روی پوست شان میشود. با پرداخت قیمت پکیج رفع منافذ باز پوست آذین که از مواد گیاهی برای رفع این مشکل ساخته شده است میتوانید چربی پوست خود را متعادل کرده و با بستن این منافذ به زیبایی چهره خود بیفزایید.

قیمت پکیج رفع منافذ باز پوست آذین برای یک کرم و یک پودر ، محلول و صابون تعیین میشود. در این پکیج شما ۲۰۰ گرم پودر به همراه ۲۰۰ گرم محلول دریافت میکنید، کرم مخصوص بستن منافذ پوست آذین و یک صابون آلوئه ورا از دیگر محصولات بهداشتی لازم برای رفع این مشکل پوست شما در این پکیج میباشد.

 

علت باز شدن منافذ پوست

باز شدن منافذ پوست و چرب شدن آن به چه علت اتفاق می افتد؟ دلایل زیادی برای باز شدن پوست وجود دارد که یکی از بزرگترین آن عامل وراثت است. جوش نیز عامل دیگر است، برای اینکه عفونت از لایه های زیرین به سطح پوست بیاید، منافذ را گشاد کرده و پوست را از صاف بودن و لطافت خارج میکند. با توجه به مناسب بودن قیمت پکیج رفع منافذ باز پوست آذین توصیه میشود یک دوره ، مصرف پکیج منافذ آذین را در دستور کار خود قرار دهید و نتیجه را مشاهده کنید.

در کنار هر درمانی که برای این منظور اتخاذ می کنید، باید از کرم ضد آفتاب برای محافظت از پوست خود استفاده کنید زیرا تابش اشعات مضر خورشید به پوست، باعث باز شدن منافذ می شود.

دلیل دیگر، استفاده از کرم های سنگین به مدت زیاد روی پوست صورت است. به دلیل عدم تنفس صحیح پوست و چربی بالای کرم ها، منافذ پوست برای تامین اکسیژن مورد نیاز پوست باز شده و سموم را از این طریق دفع میکند که برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است نسبت به شستشوی منظم پوست خود مبادرت ورزید.

 

روش مصرف کرم منافذ آذین

بعد از پرداخت قیمت پکیج رفع منافذ باز پوست آذین، پکیج را به مدت سه ماه باید استفاده کنید. یک روز باید مخلوط محلول و پودر را مورد استفاده قرار دهید و یک روز با صابون پوست خود را لایه برداری کنید.

محلول پکیج را به میزان یک قاشق چای خوری، به همراه یک قاشق مربا خوری پودر به اضافه یک قاشق مربا خوری گلاب مخلوط کرده و به صورت ماسک به مدت ده دقیقه روی پوست صورت تان بگذارید سپس با آب سرد آن را بشویید.

روز دیگر صابون را به حالت سمباده به مدت یک تا دو دقیقه روی پوست تان بکشید و بسته به نازکی یا سختی پوست تان بیش از حد به آن فشار نیاورید.

قیمت کرم به تنهایی از قیمت پکیج آن کمتر میباشد.