تولید بهترین روغن بنفشه باکیفیت

تولید بهترین روغن بنفشه باکیفیت با به کار گیری نیروهای انسانی مجرب و متعهد اشتغالزائی فراوانی انجام داده و افراد با تخصص های مختلف در این تولیدی مشغول به فعالیت هستند.
تولید بهترین روغن بنفشه باکیفیت در کارگاه های تولیدی توسط برندهای معتبر به صورت بهداشتی زیر نظر وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو انجام می شود تا مشتریان بتوانند از طریق داروخانه های گیاهی و عطاری ها این روغن پرخاصیت و دوست دار بدن را تهیه و در مصارف درمانی به کار ببرند.

همانطور که می دانید روغن بنفشه دارای خواص ضد التهابی قوی است و به همین خاطر درد بسیاری از بیماری های ناشی از التهاب مانند درد مفاصل و روماتیسم و حتی آرتروز با روغن بنفشه کاهش می یابد.
افزایش گردش خون در عضلات باعث کمتر شدن درد در آن ها می شود.
ماساژ نواحی درد اک به روغن بنفشه می تواند درد را کاهش دهد.
درد های ناشی از میگرن بسیار آزار دهنده و جنون آمیز است. این روغن گیاهی با خواص بی نظیرش می تواند به بهبود این نوع سردرد ها کمک شایانی نماید و یک مکمل درمان باشد.
یکی از بیماری های شایه در مناطق سرد سیر سینوزیت است. در گذشته به علت اینکه مرد ها و زن ها برای سر خود پوشش قرار می دادند کمتر دچار این معزل می شدند ولی در حال حاضر کمتر مردی است که در زمستان و هوای سرد از کلاه استفاده نماید.
به همین علت سینوس ها عفونی شده و با تخلیه نشدن آن شرایط بیماری سینوزیت فراهم می گردد.
یکی از عجایب روغن بنفشه پایه کنجد، تخلیه سینوس ها می باشد.
اگر هر شب یک قطره از روغن بنفشه پایه کنجد را در بینی خود بریزید و به مدت ده دقیقه حالت سجده بروید، بعد از چهل شب کاملا سینوس ها تخلیه شده و درمان می شود و بعد از آن باید پیشگیری گردد تا دوباره عفونت نکند.

 

 

همچنین ببینید

اگزما و روغن بنفشه

درمورد اگزما و روغن بنفشه اصل چه می دانید؟

اگزما یکی از بیماری های شایع مخصوصا در بانوان می باشد. درمان این بیماری به …

دیدگاهتان را بنویسید