روغن بنفشه پایه زیتون

تولید و فروش بهترین روغن بنفشه پایه زیتون

بهترین روغن بنفشه پایه زیتون توسط برندهای مختلف در کارگاه های تولیدی تهیه شده و در بازار به فروش می رسد. در هنگام تهیه روغن گیاه بنفشه پایه زیتون، بنفشه را به مدت ۱۰ ماه در روغن زیتون می گذارند تا همه خواص عالی خود را پس داده و سپس مورد استفاده قرار می دهند.
روغن بنفشه دارویی با پایه زیتون توسط برندهای مختلف در کارگاه های تولیدی تهیه شده و در بازار به فروش می رسد.
خواص سرشار این روغن و فواید بسیاری که برای پوست و مو دارد باعث شده تا استفاده از آن در بین افراد مختلف و به ویژه خانم ها رونق بسیاری یابد. با مراجعه به عطاری ها می توان این روغن را به راحتی تهیه نمود.

آفتاب سوختگی چیست و درمان آن چگونه است؟

آفتاب سوختکی یکی از انواع التهاب پوستی است و علت اصلی آن اشعه فرابنفش می باشد. این اشعه می تواند از خورشید یا سایر منابع مانند دستگاه سولاریوم باشد.
ملانین یک رنگدانه می باشد که از پوست محافظت می نماید. در صورتی که میزان پرتو فرابنفشه موجو بیشتر از توان این رنگدانه باشد، پدیده آفتاب سوختگی رخ می دهد.
در این موارد پوست دچار التهاب، قرمزی و حتی تاول می شود.
از نظر آسیب به پوست، آفتاب سوختگی مانند سوختن با حرارت است ولی تفاوت در این است که آثار سوختگی با اشعه فرابفش مدتی بعد ظاهر می گردد.
پس با توجه به مطلب فوق زمانی که پوست شما قرمز و دردناک می شود، چند ساعت از آسیب پوست گذشته است.
برای درمان آفتاب سختگی در ابتدا باید از اشعه فرابنفش دوری کنید سپس از روغن بنفشه پایه زیتون برای بازسازی پوست و کم کردن درد و التهاب کمک بگیری.
همزمان اگر از روغن جوانه گندم نیز استفاده کنید، پوست شما سریعتر بازسازی می گردد زیرا این روغن یک کلاژن ساز طبیعی می باشد.
منبع: روغن خوراکی ایران