تولید پودر نعناع فلفلی خشک

تولید پودر نعناع فلفلی خشک در بهترین کارخانه های موفق در این عرصه و با هدف جذب مشتریان بیشتر انجام می شود.
برای تولید پودر نعناع فلفلی خشک سعی شده است از روش هایی استفاده شود که کیفیت این محصول را به خوبی حفظ نموده و محصولی به مشتریان عرضه شود که در نوع خود بهترین باشد. موفق ترین کارخانه ها در زمینه تولید پودر نعناع فلفلی خشک مشغول به فعالیت بوده و با بالا بردن کیفیت محصولات خود، رضایت مشتریان زیادی را جلب نموده اند. تولید پودر نعناع فلفلی خشک در این کارخانه ها با استقبال خوبی از سوی مشتریان جدید رو به رو بوده است.
مشتریان زیادی نیازمند خرید پودر نعناع می باشند مانند تولید کنندگان محصولات لبنی یا کارگاه های بسته بندی محصولات گیاهی و یا آشپز خانه های بزرگ که نعناع را به صورت پودر مصرف می نمایند.

قیمت نعناع فلفلی خشک

نعناع فلفلی گونه ای از نعناع می باشد که دارای اسانس زیادتری بوده و بیشتر در صنایع عرقگیری و مواد غذایی جهت طعم دهی مورد مصرف قرار می گیرد. هم اکنون تولید نعناع فلفلی نسبت به نعناع معمولی وسعت کمتری دارد ولی در آینده احتمال افزایش کشت آن وجود دارد که خود باعث تغییر در قیمت این محصول می شود. قیمت نعناع فلفلی خشک به مسائل مختلفی وابسته است که بر روی آن تاثیر می گذارد مانند میزان تولید که قبلا به آن اشاره شد و کیفیت محصول مانند نسبت برگ به ساقه، نحوه خشک کردن، میزان رطوبت و تمیز و مشتری پسند بودن محصول.

آیا نعناع فلفلی همان پونه است؟

نعناع فلفلی گونه ای از نعناع می باشد که دارای اسانس زیادی است و هنگامی که در دهان گذاشته می شود باعث خنک شدن دهان شده که این یکی از نشانه های تمیز دادن آن با گونه های دیگر نعناع می باشد و با پونه تفاوت زیادی دارد هم از نظر رنگ و هم مزه. پونه سبز کمرنگ بوده ولی نعناع فلفلی معمولا سبز پررنگ با ساقه متمایل به قرمز می باشد.

نعناع فلفلی خشک
نعناع فلفلی
آیا نعناع فلفلی همان پونه است؟
پونه

خواص نعناع فلفلی چیست؟

اسانس نعناع فلفلی یکی از معروف ترین و پرکاربرد ترین اسانس های مورد استفاده در جهان می باشد.
مهمترین خاصیت گیاه نعناع فلفلی برای درمان بیماری های گوارشی مانند دل درد، نفخ و دلپیچه بوده و با توجه به خاصیت ضد باکتری که این گیاه دارد میتواند در دارو های ضد باکتری و تولید دهانشویه های گیاهی مورد استفاده قرار گیرد. یکی دیگر از خواص نعناع فلفلی ضد درد بودن آن است. روغن نعناع فلفلی برای تسکین سردرد های ناشی از سینوزیت مفید بوده در صورتی که به صورت موضعی بر پیشانی مالیده شود البته برای تسکین درد های عضلانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید نعناع فلفلی خشک عمده به کجا مراجعه نماییم؟

بازرگانی توسکا تولید کننده انواع روغن های گیاهی می باشد و درکنار تولید روغن به خرید و فروش عمده انواع گیاه دارویی نیز می پردازد. مشتریان محترم می توانند از طریق ارتباط تلفنی یا شبکه های مجازی با مدیر فروش ما در ارتباط بوده و جهت خرید و یا فروش محصولات گیاهی خود اقدام نمایند.

منبع: بازار گیاه دارویی توسکا

 

همچنین ببینید

فروش نعناع فلفلی

قیمت فروش سبزی نعناع فلفلی

قیمت فروش سبزی نعناع فلفلی در افزایش یا کاهش رضایت مشتریان و مصرف کنندگان و …

پاسخی بگذارید

فروشگاه اینترنتی توسکا