خرید اینترنتی نوره اصل

خرید اینترنتی نوره اصل که بدون هیچ سوالی پس گرفته میشود

نوره برای صورت و بدن استفاده میشود اما استفاده از آن برای صورت محدودیت زمانی دارد که اگر بیش از یک مقدار روی پوست بماند به دلیل خاصیت سوزانندگی نوره باعث آسیب به پوست میشود. زنان میتوانند با استفاده از خرید اینترنتی نوره اصل اقدام به خرید نوره از مراکز معتبر نمایند.

خرید اینترنتی نوره اصل برای موزدایی

بسیاری از زنان طرفدار استفاده از نوره یا واجبی هستند که بسیاری از آنها به خرید اینترنتی نوره اصل برای کم شدن موهایشان اقدام می کنند. علت این امر خواص بی نظیر و شگفت انگیز این ماده است که قدمت استفاده از نوره به سال های قبل از اسلام میرسد.

ائمه ی اطهار هم به استفاده زیاد از این ماده سفارش کرده اند. به گونه ای که به مومنین سفارش می کنند، اگر هر روز نمی توانید استفاده کنید، یک روز درمیان و اگر نه، هر سه روز یکبار، در غیر اینصورت هر هفته، یا در ماه حداقل دو بار، در نهایت هر ماه یکبار استفاده نمایید. امروزه هم خرید اینترنتی نوره اصل رواج بسیار دارد اما نسبت به بیست سال گذشته استفاده از آن به حداقل خود رسیده است.

خرید اینترنتی نوره اصل باید از مراکز معتبر صورت گیرد زیرا اگر زرنیخ موجود در آن، که فواید بسیاری دارد، در ترکیبات پودر وجود نداشته باشد، این موبر اصلا فایده ی دارویی نخواهد داشت.

 

قیمت نوره نیم کیلویی

فواید نوره برای زنان

استفاده از نوره اصل برای همه ی زنان و مردان بلامانع است، اما زنان به دلیل خاصیت نرم کنندگی نوره یا خاصیت اسکراب و لایه برداری از آن استفاده میکنند. شاید خرید حضوری برای زنان کمی باعث خجالتشان شود، اما خرید اینترنتی نوره اصل به آنان کمک میکند، به صورت مرتب از نوره زرنیخ دار استفاده کنند. نوره موجب سفیدی پوست میشود اما بسیاری از زنان بابت عدم تاثیر بسیاری از پودرهای موجود در بازار گله می کنند. نوره اصل به دلیل داشتن زرنیخ موجب کاهش سرعت رشد مو در بدن شده و از میزان تراکم آن می کاهد.

خرید اینترنتی نوره اسلامی

 

آیا نوره برای استفاده صورت مناسب است؟

استفاده از نوره برای بدن و صورت مناسب است اما مصرف آن باید با اصولی همراه باشد که باعث بروز آسیب در نواحی مختلف بدن نشود. نوره ماده ای تیز و سوزاننده است که باعث سوختن ساقه و ریشه موها میشود.

ممکن است بعد از خرید اینترنتی نوره اصل و خمیر کردن آن برای مصرف، متوجه بوی بد نوره شوید، که لازم به ذکر است در نوره های اصل، این بو فقط تا زمان خمیر شدن باقی میماند؛ در حالی که نوره تقلبی دارای بوی زننده ای است که تا ساعات متمادی باقی میماند. اگر قصد استفاده از نوره برای موهای زائد دارید، باید توجه داشته باشید که اگر از نوره زرنیخ دار طلایی استفاده میکنید، زیر یک دقیقه پوست خود را بشویید ، زیرا پوست صورت نازک است و سریعتر موها از بین میرود.

اگر از نوره زرد یا سبز استفاده میکنید، به دلیل قدرت کمتر آن برای موزدایی شاید کمی زمان بیشتری نیاز باشد، اما این نکته را مد نظر قرار دهید، که مقدار کمی از نوره را روی قسمتی از صورت خود قرار دهید، اگر حساسیت نداشتید، آن را در کل صورت خود پخش کنید و زمان دقیق موبری آن را به خاطر بسپارید.

خرید اینترنتی نوره اصل از نوع زرنیخ دار طلایی قیمت بالاتری نسبت به سایر پودرها دارد، اما نوره از هر نوعی که باشد باعث نازک شدن پوست میشود که بعد از استفاده باید پوست خود را چرب کنید تا دچار آسیب یا پارگی نشود.