خرید سرم بیوآکوا

خرید سرم بیواکوا تضمینی برای سلامت پوست شما

خرید سرم بیواکوا می تواند شما را از بابت داشتن پوستی کاملا صاف و جوان و بدون چین و چروک راحت کند. سرم بیواکوا از بهترین برندها در دنیای تولیدات بهداشتی است. برای حفظ سلامت پوست و شادابی آن یک بار هم از بیواکوا استفاده کنید.

خرید سرم بیواکوا را با ما تجربه کنید

خرید سرم بیواکوا می تواند شما را به طور کامل از خرید دیگر محصولات مراقبتی پوست منصرف نماید. همانطور که میدانید مراقبت و نگهداری از پوست علاوه بر بیشتر شدن جذابیت و زیبایی، مسئله ای است که با سلامت بدن هم در ارتباط است. اگر اطلاعات شما در این ارتباط کافی نیست، پس حتما مقاله ما را مطالعه بفرمایید.

سرم پوست چیست؟

سرم ها ترکیباتی مایع و مغذی هستند که می توانند مراقبت های پوستی صورت اعم از پاکسازی، روشن کنندگی، جلوگیری از شل شدگی و افتادگی، خاصیت ضد پیری و غیره را به شکل سریعتری به انجام برساند. هر کدام از سرم ها دارای خواص متفاوتی بوده و باید برای هر مشکلی از پوست از سرم مخصوص به همان مشکل استفاده شود.

انواع سرم بیواکوا

سرم بیواکوا به عنوان یکی از برندهای معتبر جهانی، توانسته انواع ترکیبات مختلف به شکل سرم را برای انواع مصرف کنندگان تولید کند. انواع این سرمها عبارتند از:

سرم بیواکوا ترمیم کننده و ضدجوش، سرم آبرسان و مرطوب کننده، سرم روشن کننده، سرم ضد پیری، سرم حلزون

خرید سرم بیواکوا ضدجوش

سرم ضد جوش بیوآکوا خاصیت ترمیم کنندگی دارد و برای پوست ملتهب بسیار مناسب است. این سرم می‌تواند بسیار عمیق عمل کرده و پاکسازی پوست را به طور کامل انجام دهد. همچنین چربی پوست را به حالت تعادل می رساند. بدین ترتیب از جوش زدن و آکنه روی پوست جلوگیری به عمل خواهد آمد. این سرم همچنین دارای ترکیبی است که باعث خونرسانی به بافت های آسیب دیده پوست می شود و سرعت ترمیم را افزایش می دهد.

سرم آبرسان و مرطوب کننده

به دلیل فرمولاسیون خاصی که این سرم دارد، می تواند آب و رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کرده و به حفظ شادابی پوست کمک زیادی کند. این سرم می تواند لایه های مرده روی سطح پوست را پاکسازی کند و به این ترتیب پوست شفافتر به نظر آید.

خرید سرم بیواکوا، ضدپیری و چین و چروک

این سرم بیواکوا دارای اسید هیالورونیک است. این ماده نقش بسیار مهمی در کلاژن سازی و در نتیجه جلوگیری از پیرشدگی پوست دارد. ترکیبی که در این نوع از سرم های بیواکوا استفاده شده است، می تواند مواد مغذی را به زیرین ترین لایه های پوست برساند. به کمک این سرم چین و چروک ها محو می شوند و رنگ پوست چند درجه روشن‌تر دیده خواهد شد.