خرید مستقیم روغن نارگیل اصل

خرید روغن نارگیل اصل اگر به صورت مستقیم از تولید کننده صورت پذیرد می تواند با قیمت ارزانتری تمام گردد زیرا در بازار روغن های گیاهی همیشه واسطه ها هستند که موجب بالارفتن ارزش یک محصول می گردند.

روغن نارگیل توسکا

خرید روغن نارگیل اصل به صورت مستقیم چگونه است؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی یک محصول مانند روغن نارگیل اصل را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری می کنید چقدر قیمت آن بصرفه بوده و خیال آدم از کیفیت آن نیز راحت است.
البته من به عنوان یک تولید کننه روغن های گیاهی تمایل به فروش مستقیم به مشتری دارم زیرا صحبت با مشتری باعث برطرف شدن مشکلات و بالا رفتن کیفیت می گردد.
اگر تمایل به خرید روغن های گیاهی مانند روغن نارگیل اصل یا روغن بنفشه و … دارید کافی است با مدیر فروش تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.
سفارش شما از طریق پست درب منزل قابل وصول می باشد.

روغن نارگیل تصفیه شده چیست؟

روغن نارگیل اصل هم مانند روغن های دیگر گیاهی که از دانه یا میوه گیاه تهیه می گردد حاوی مواد جامد ریزی است که بیشتر موجب بوی آن گیاه شده و دارای مواد مغذی هستند.
برخی از مردم به واسطه سلیقه خاصی که دارند از بوی روغن نارگیل یا مثلا روغن کنجد خوششان نمی آید مخصوصا در هنگام آشپزی.
برای همین شرکت های تولید کننده روغن های گیاهی برای احترام گذاشتن به ذائقه مشتری اقدام به تصفیه روغن نارگیل می نمایند و مواد جامد ریز را فیلتر می کنند.

روغن نارگیل اصل

روغن نارگیل تصفیه شده بهتره یا بکر؟

همانطور که در پاراگراف بالا توضیح داده شد، با تصفیه روغن نارگیل بسیاری از مود مغذی این روغن فیلتر شده و باعث فقیر شدن این محصول می گردد.
یکی دیگر از ایراد های تصفیه روغن نارگیل، استفاده از مواد شیمیایی برای جدا کردن مواد جامد می باشد که باعث می شود این روغن از حالت ارگانیک خارج گردد.
پیشنهاد می شود حد اقل برای مصارف آرایشی و تقویت پوست و مو از روغن نارگیل تصفیه نشده که همان بکر می باشد استفاده نمایید.

همچنین ببینید

روغن نارگیل توسکا

روغن های مفید برای سلامتی پوست و مو

ماساز با روغن گرم یکی از بهترین گزینه ها برای حفظ رطوبت مو ها و …

دیدگاهتان را بنویسید