خرید اینترنتی نوره اسلامی

خرید نوره اصل با قیمت های مقرون به صرفه و باورنکردنی

یکی از مشکلات مردان و زنان موهای زائد سرتاسر بدن است که عدم رفع آن با مواد بهداشتی، مشکلاتی نظیر قارچ، باکتری و عفونتهای داخلی و پوستی را نتیجه میدهد. از جمله قدیمیترین و مفیدترین محصولات بهداشتی برای از بین بردن موهای زائد، نوره است که با خرید نوره اصل ، که از زرنیخ تشکیل شده است، میتوانید علاوه بر این مشکل، بر بسیاری از بیماری های بدن نیز فائق آیید.

خرید نوره اصل با ضمانت کیفیت

 

یکی از بهترین مواد طبیعی که از قدیم و زمان مصریان باستان تا کنون، برای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده میشده و میشود، نوره میباشد.

برای گرفتن نتیجه فوری و طولانی مدت از نوره یا پودر واجبی، ضروری است که از فروشگاه های معتبر برای خرید نوره اصل اقدام کنید. نوره ی تقلبی، پودری است که به جای پودر اصل به افراد فروخته شده و کارایی آن به اندازه پودر طبیعی که زیر نظر اطبا سنتی ترکیب می شود، نمی باشد.

از جمله نشانه های نوره تقلبی که در ادامه حول آن بحث میشود، میتوان به این نکته اشاره کرد که:

به صورت یکپارچه موها را از بین نبرده، فاقد توانایی کم کردن رشد موهای زائد بوده و خاصیت های درمانی این ماده اصل را ندارد.

مواد مصرفی در نوره اصل و پر خاصیت

 

نام های دیگر نوره، واجبی، حنا زرد، پودر موبر و طین است که علت نام گذاری آن سفارش زیاد ائمه و بزرگان دین، و واجب بودن استفاده ­ی نوره در فواصل زمانی کوتاه مدت میباشد.

خرید نوره اصل از مراکز معتبر تولید کننده و توزیع کننده این محصول ، ماده ای را در اختیار شما قرار می دهد که از ترکیب آهک و زرنیخ به میزان مناسب تشکیل شده است و خیالتان را بابت مواد شیمیایی به کار رفته در نوره های تقلبی و مضراتی که برای پوست یا استشمام بوی آن دارد، راحت می کند.

از جمله مواد حیاتی و پرخاصیت برای بدن، که در نوره به کار میرود، آرسنیک، گوگرد و فسفر و آهک می باشد. بر سر این مواد از جمله آرسنیک، در نوره، شبهات و بحث هایی ، مبنی بر سرطان زا بودن آن صورت گرفته که سبب شده این مواد را در تولید کارخانه ای این ماده پر خاصیت، حذف کرده و خاصیت های این ماده فوق العاده برای بدن را، از این محصول خارج کنند.

نشانه ی موبر زرنیخ دار اصل، بوی تند و زننده آن است که از طریق استشمام همین بوی زننده است که سرطان از خون و درون بدن خارج می شود.

هنوز مراکزی بهداشتی، برای تولید نوره اصل، با زرنیخ یا آرسنیک، در کشور موجود میباشد که واجبی اصل در اختیار متقاضیان قرار می دهد، تنها کافی است این مراکز را شناسایی کرده و از آن طریق به خرید نوره زرنیخ طلایی اصل اقدام نمایید.

فروشگاه اینترنتی ویولت از جمله این مراکز است که در آن تمامی داروهای طب سنتی و اصل را میتوانید به صورت بهداشتی بیابید. همچنین میتوانید، پایین ترین قیمت نوره زرنیخ دار طلایی را در این مرکز بیابید.

فوایدی که از خرید نوره اصل نصیبتان میشود

 

نوره های تقلبی یا مدل های کارخانه ای آن که بنا به دستور وزارت بهداشت، از ترکیب آرسنیک یا زرنیخ در آن جلوگیری شده است، تنها خاصیت موبری داشته و سایر فواید این ماده دارویی و درمانی را دارا نمی باشد. از جمله فواید این ماده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱-  نوره ضد سرطان بوده و مثل شیمی درمانی برای بدن عمل می کند.

۲-  بیماری رماتیسم و واریس را درمان می کند.

۳-  نور چشم را زیاد کرده و بیماری های مثانه و کلیه را از بین می برد.

۴- سموم و مواد سوداوی را از بدن خارج می کند. موهای زائد نیز به خاطر وجود زیاد این ماده در بدن می باشد.

۵-  بیماریهای پوستی و قارچ و باکتری های سطح آنرا از بین میبرد.

۶- سیاهی های پوست را از بین برده و تقویت کننده­ی قوای جنسی میباشد.

 

تنها با خرید نوره سنتی و بهداشتی، قادر به بهره مندی از فواید بیشمار این پودر معجزه گر میباشید، که در احادیث توصیه شده، یک روز در میان، دو روز درمیان، سه روز در میان، اگر نمی توانید، هر هفته ، اگر نمی توانید، هر دو هفته یا هر ماه از نوره استفاده کنید تا سلامت بمانید.