کرم رفع لک دکتر راشل

خرید پکیج روشن کننده وایتینگ راشل شامل کرم روز و شب

محتویات خرید پکیج روشن کننده وایتینگ راشل شامل کرم روز و شب، سرم جوانساز و روشن کننده و یک فوم شستشو می باشد.

معرفی پکیج روشن کننده وایتینگ راشل

خرید پکیج روشن کننده وایتینگ راشل یکی از محصولات بی نظیر و تخصصی برند معروف دکتر راشل می باشد. یکی از ویژگی های برجسته برند راشل که باعث متمایز شدن این برند از سایر برندها می شود؛ قیمت مناسب و طبیعی و گیاهی بودن پایه تمام محصولات آن می باشد. این امر باعث شده است که این برند در بین خریداران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و طرفداران زیادی داشته باشد.

همان طور که می دانیم دلایل مختلفی از جمله افزایش سن و شرایط آب و هوایی باعث تیره شدن و پیری زودرس پوست می شوند. بنابراین پوست برای زیبا و جوان ماندن نیازمند مراقبت ویژه می باشد.

پکیج روشن کننده وایتینگ راشل یک محصول با کیفیت برای رسیدگی و مراقبت از پوست بوده و از پیری زودرس آن پیشگیری می کند. همچنین این پکیج قابلیت برطرف کردن لکه های پوستی را نیز داشته  و پوست را ترمیم و تغذیه می کند.

در واقع یکی از ویژگی های پکیج روشن کننده راشل این است که به دلیل دارا بودن مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون قوی؛ عملکرد چندگانه روی پوست داشته و مشکلات و بیماری های پوستی را درمان می کند.

 

کرم رفع لک دکتر راشل

ویژگی های خرید پکیج روشن کننده و جوانساز راشل

محتویات خرید پکیج روشن کننده وایتینگ راشل شامل کرم روز و شب، سرم جوانساز و روشن کننده و یک فوم شستشو می باشد.. هر کدام از این محصولات خواص و ویژگی های خود را داشته و با همکاری یکدیگر زیبایی و جوانی را برای پوست به ارمغان می آورند.

یکی از ویژگی های پکیج روشن کننده راشل ترکیبات طبیعی و ویژه آن می باشد. این ترکیب باعث افزایش کلاژن سازی پوست می شود. بنابراین پوست حالت کشسانی خود را حفظ کرده و از افتادگی و پیری زودرس آن پیشگیری می شود.

کرم روز پکیج روشن کننده وایتینگ راشل رنگدانه های زائد پوستی را کاهش داده و باعث سفیدتر شدن پوست و حذف لکه های پوستی  می شود. این کرم دارای مرطوب کننده قوی نیز بوده و قابلیت تأمین رطوبت پوست را دارا می باشد.

کرم شب پکیج روشن کننده وایتینگ راشل کار تغذیه و ترمیم پوست را انجام داده و باعث بهبود رنگ پوست می شود. بنابراین لکه های پوستی رفع شده و سلول های مرده پوست ترمیم می شوند.

سرم جوانساز دکتر راشل چروک های سطحی را محو کرده و لکه های قهوه ای پوست را کمرنگ تر می کند.

از فوم شستشوی راشل می توان به عنوان پاک کننده آرایش و جلا دهنده پوست نیز استفاده کرد. این فوم شستشو خاصیت نرم کنندگی و درخشان کنندگی داشته و باعث زیبایی و شادابی پوست می شود.

به طور کلّی می توان گفت که پکیج روشن کننده وایتینگ راشل علاوه بر روشن کردن پوست می تواند در آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست نیز نقش مؤثری داشته باشد. بنابراین با مرطوب شدن پوست بسیاری از مشکلات آن رفع شده و پوست جوانسازی می شود.

 

درمان لک ها با سرم روشن کننده راشل