روش مصرف قرص ماریانا

دلیل استفاده از قرص گیاه ماریانا چیست؟

محبوبیت گیاه ماریانا به سالهای بسیار دور باز می گردد. حتی در کتاب بوعلی سینا نیز از این گیاه پرخاصیت نام برده شده است. قرص گیاه ماریانا باعث درمان انواع بیماری های مربوط به واژن بانوان میشود و در صورت استفاده مناسب از آن تاثیر آن به صورت دائمی خواهد بود. این قرص گیاهی دارای هیچ گونه عارضه ای نمیباشد و علاوه بر ضدعفونی کردن و خواص درمانی بسیار زیادی دارد.

دلیل استفاده از قرص گیاه ماریانا چیست؟

محبوبیت گیاه ماریانا به سالهای بسیار دور باز می گردد. حتی در کتاب بوعلی سینا نیز از این گیاه پرخاصیت نام برده شده است.

قرص گیاه ماریانا باعث درمان انواع بیماری های مربوط به واژن بانوان میشود و در صورت استفاده مناسب از آن تاثیر آن به صورت دائمی خواهد بود.

این قرص گیاهی دارای هیچ گونه عارضه ای نمیباشد و علاوه بر ضدعفونی کردن و خواص درمانی بسیار زیادی که دارد، باعث ایجاد رابطه ی جنسی موفق بانوان میشود و میل جنسی انان را نیز افزایش می دهد.

شیاف ماریانا برای فیبروم

دلیل استفاده از قرص گیاه ماریانا چیست؟

 

جالب است بدانید که قرص گیاه ماریانا دارای هیچگونه عارضه ای نمیباشد و تاکنون کسانی که از نمونه های اصلی این داروی گیاهی استفاده کرده اند، هیچگونه نارضایتی نداشته اند و عارضه ای را تجربه نکرده اند.

شاید اکنون این سوال برای شما پیش آید که که ترکیبات اصلی اینقرص چه میباشند که باعث بوجود امدن هیچ گونه عارضه ای نمیگردند؟ در پاسخ به این سوال شما می توان به موارد زیر به عنوان ترکیبات اساسی و اصلی قرص گیاه ماریانا شاره کرد:

  1. آهن موجود در این گیاه ۲۵ برابر اسفناج
  2. کلسیم موجود در ماریانا ۱۷ برابر کلسیم موجود در شیر
  3.  ویتامین آ موجود در گیاه ماریانا ۱۰ برابر هویج

و پتاسیم و پروتئین موجود در این گیاه به ترتیب ۵ برابر از موز و ۴ برابر بیشتر از تخم مرغ

 

چگونه قرص گیاه ماریانا اصل را از نمونه های تقلبی آن تشخیص دهیم؟

امروزه داروهای گیاهی تقلبی بسیار زیادی در بازارها یافت میشوند که ممکن است باعث ایجاد آسیب و صدمه به سلامت افراد شود. بهتر است برای خرید قرص گیاه ماریانا به شدت دقت کنید که موارد درمان و روش استفاده از این دارو ارتباط مستقیمی با ناحیه تناسلی شما دارد و ممکن است آسیب و خسارت های جبران ناپذیری را به شما وارد کند. بنابراین قبل از خرید قرص گیاه ماریانا حتما به موارد زیر دقت فرمایید:

  1. وجود نشان استاندارد و لوگوی سازمان غذا و دارو بر روی بسته بندی
  2. وجود نشان استاندارد و بسته بندی بهداشتی
  3. خرید از مراکز معتبر و شناخته شده