روش مصرف قرص ماریانا

روش مصرف قرص ماریانا پس از زایمان

روش مصرف قرص ماریانا به صورتی است که واژن به صورت مرحله به مرحله جمع شده و مشکل شل شدن خود را از دست می دهد. به طوری که به شکل اولیه و قبل از زایمان باز می گردد. در این روش یک عدد قرص ماریانا به صورت یک روز درمیان با انگشت وارد واژن می شود.

در این مقاله قصد داریم روش مصرف قرص ماریانا بعد از زایمان را مورد بررسی قرار دهیم تا نگرانی ها در این زمینه از بین برود و روش دقیق استفاده آن برای افراد مختلف مشخص شود.

قرص ماریانا دکتر آز

روش مصرف قرص ماریانا پس از زایمان

زایمان یکی از عملکردهای طبیعی بدن بانوان است و مادر شدن موهبتی الهی است اما بسیاری از بانوان گله دارند که پس از زایمان دچار افتادگی و شل شدگی واژن می شوند و رابطه جنسی شان دچار سردی می شود.

طبیعی است که واژن پس از زایمان طبیعی تغییر کند. در واقع کانال واژن و دریچه واژن به صورتی است که اجازه عبور نوزاد از آن وجود دارد و کشش زیادی را تحمل می کند.

برخی از بانوان پس از زایمان متوجه تغییر در بخش مهبل خود هستند و این احساس گاه در قالب خشک شدن و گاه گشاد و بزرگتر شدن به نسبت قبل است که البته آزار دهنده است.

بارها دیده شده که فرد حس میکند واژنش به نسبت قبل از حالت معمول خود سست تر شده است. روش مصرف قرص ماریانا به صورتی است که واژن به صورت مرحله به مرحله جمع شده و مشکل شل شدن خود را از دست می دهد. به طوری که به شکل اولیه و قبل از زایمان باز می گردد.

در این روش یک عدد قرص ماریانا به صورت یک روز درمیان با انگشت وارد واژن می شود و این پروسه ماه ها ادامه پیدا می کند تا نتیجه صد در صد صورت بگیرد.

روش مصرف قرص ماریانا برای خشکی واژن

شایع ترین روال خشک شد واژن پس از زایمان است اما بارها دیده شده که فرایند زایمان صورت نگرفته اما واژن به شدت خشک می شود.

خشکی واژن سبب می شود زن از رابطه جنسی لذت نبرد به طوری تحریکات واژن به حداقل می رسد و فرد از رابطه جنسی رنج می برد. این مشکل در دوران یائسگی بیشتر اتفاق می افتد اما برای بانوان جوان نیز دیده شده است.

نبود رطوبت کافی در واژن سبب می شود که تعادل رابطه جنسی به هم بخورد و به نوعی رابطه جنسی دردآور و ناراحت کننده می شود. روش مصرف قرص ماریانا برای رفع خشکی واژن به صورتی است که قرص بافت داخل واژن را درگیر می کند و سبب می شود که واژن رطوبت مورد نیاز خود را بازسازی نماید به این ترتیب میزان خشکی رفته رفته بسیار کمتر شده و نتیجه بخش خواهد شد. قرص ماریانا معجزه می کند.