صابون ضد جوش جنسینگ راشل

صابون ضد جوش جنسینگ با فرمولاسیون قوی و مواد اولیه مرغوب

صابون ضد جوش جنسینگ با فرمولاسیون قوی و مواد اولیه مرغوب؛ ترشح چربی را روی پوست کنترل کرده و باعث برطرف شدن جوش و آکنه می شود.

معرفی صابون ضد جوش جنسینگ

صابون ضد جوش جنسینگ یکی از محصولات پرفروش برند دکتر راشل می باشد. همان طور که می دانیم برند راشل یکی از معروف ترین برندها در زمینه تولید محصولات مراقبتی و بهداشتی پوست در دنیا می باشد.

عوامل مختلفی وجود دارند که باعث ایجاد جوش و آکنه روی پوست صورت می شوند. از جمله این عوامل می توان به چربی پوست، آلودگی هوا، عوامل هورمونی و عدم رسیدگی به پوست اشاره کرد. صابون ضد جوش جنسینگ یک محصول با کیفیت برای مراقبت از پوست های مستعد جوش می باشد. همچنین این صابون قابلیت رفع جوش و جای جوش را داشته و در صاف شدن پوست صورت بسیار مؤثر می باشد.

در واقع این صابون به دلیل دارا بودن مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون قوی؛ ترشح چربی را روی پوست کنترل کرده و باعث برطرف شدن جوش و آکنه می شود.

صابون ضد جوش جنسینگ خاصیت ضد آلودگی داشته و از چرب شدن و جوش زدن پوست پیشگیری می کند. این صابون علاوه بر اینکه جوش و جای جوش را از بین می برد؛ باعث شادابی و شفافیت پوست نیز می شود.

 

 ویژگی های صابون ضد جوش جنسینگ

یکی از ویژگی های صابون ضد جوش جنسینگ ترکیبات طبیعی و ویژه آن می باشد؛ این ترکیب باعث تعادل سازی منافذ پوست می شود. بنابراین پوست را به خوبی پاکسازی کرده و از ایجاد جوش، آکنه و التهابات پوستی جلوگیری می کند. در واقع این صابون با خواص ضد التهابی خود به رفع قرمزی و پف پوست کمک کرده و می تواند به عنوان یک آرام بخش برای آکنه و جوش مورد استفاده قرار بگیرد.

از دیگر ویژگی های صابون ضد جوش جنسینگ می توان به درمان بیماری های پوستی از قبیل اگزما، عفونت های قارچی و آکنه اشاره کرد. همچنین این صابون با خاصیت آنتی باکتریال خود، می تواند انواع جوش های سرسیاه، سرسفید و چرکی را درمان کرده پوست را سم زدایی کند.

این صابون به دلیل دارا بودن ترکیبات فعال بیولوژیکی و مواد معدنی با افزایش اکسیژن رسانی به گردش خون در سلول های پوستی کمک می کند.

به طور کلّی می توان گفت که صابون ضد جوش جنسینگ یک آنتی باکتریال قوی برای پوست های معمولی و چرب بوده و استفاده منظم از آن به درمان مشکلات پوستی منجر می شود.

روش مصرف صابون جنسینگ

برای استفاده از صابون ضد جوش جنسینگ بهتر است آن را درون توری قرار داده و کف غلیظی ایجاد کنید. سپس صورت مرطوب خود را با توری به آرامی ماساژ دهید تا آلودگی های آن برطرف شوند. پس از آن صورت خود را با آب ولرم شستشو داده و خشک کنید.

این صابون برای صورت و بدن قابل استفاده بوده و شما می توانید روزانه دو مرتبه از آن استفاده کنید.