قیمت نوره یک کیلویی

علت بالا بودن قیمت نوره زرنیخ دار طلایی نسبت به سایر پودرها

نوره در بازار با زرنیخ یا بدون زرنیخ تولید میشود. زرنیخ به سه دسته سبز، زرد و طلایی تقسیم میشود که زرنیخ طلایی از انواع دیگر خواص بیشتری دارد. قیمت نوره زرنیخ دار طلایی از سایر نوره ها بیشتر بوده و خواص درمانی بیشماری دارد که مصرف آن به مصرف نوره های کارخانه ای ارجحیت دارد.

قیمت نوره زرنیخ دار طلایی چگونه تعیین میشود؟

قبل از هر چیز باید بدانید، قیمت هر محصول از جمله نوره، بسته به کیفیت و فرمول ساخت آن تعیین میشود. نوره دارای انواع مختلفی است که قیمت های متنوعی دارد. به طور کلی نوره به دو دسته طبیعی و کارخانه ای تقسیم میشود که هر کدام خواص و طرفداران خاص خود را دارند. لازم است بدانید قیمت نوره زرنیخ دار طلایی نسبت به سایر نوره ها بیشتر است و علت این امر کیفیت بالای زرنیخ این محصول است که خواص بسیاری را برای بدن دارد.

 

خرید نوره سنتی

تفاوت نوره سنتی زرنیخ دار و نوره کارخانه ای

نوره کارخانه ای به نوره های بسته بندی موجود در بازار گفته میشود که فاقد زرنیخ است و دارای قیمت کمتری نسبت به سایر نوره های سنتی میباشد. نوره کارخانه ای توسط کسانی مصرف میشود که نمی خواهند از زرنیخ موجود در نوره بهره ببرند و آنرا برای سلامتی خود مضر میدانند.

در نقطه مقابل هستند کسانی که علی رغم بالا بودن قیمت نوره زرنیخ دار طلایی ، به دلیل بهتر بودن زرنیخ موجود در این نوع پودر، اقدام به مصرف این نوره میکنند.

وزارت بهداشت استفاده از زرنیخ در نوره را برای کارخانجات ممنوع کرده است و علت آن را سرطان زا بودن آرسنیک یا زرنیخ عنوان کرده است. طب سنتی، انواع پودر با زرنیخ سبز، زرد و طلایی تولید میکند و تمامی فواید واجبی را به زرنیخ موجود در آن می داند.

نوره کارخانه ای اگر چه نسبت به قیمت نوره زرنیخ دار طلایی ، بهای کمتری دارد اما تنها، خاصیت موبری داشته و ممکن است بوی زننده و طولانی تری نسبت به سایر نوره ها داشته باشد. در برخی برندها برای از بین بردن بوی نوره، از اسانس یا مواد شیمیایی استفاده کند که این امر موجب بروز حساسیت های پوستی و مضرات ثانویه در بدن میگردد.

 

خرید نوره اصلی

خواص نوره زرنیخ دار چه میباشد؟

شما با پرداخت هزینه یا قیمت نوره زرنیخ دار طلایی میتوانید علاوه بر زدودن موی خود در هر دوره فاصله مصرفی خود، از فواید زیر بهره ببرید:

۱-           افزایش گرمی مزاج و درمان سردی جنسی آقایان و خانم ها به صورت طبیعی

۲-           افزایش نیرو و سلامت مفاصل بدن

۳-           از بین برنده ی سودای بدن

۴-           درمان بیماریهای پوستی نظیر قارچ و باکتری های پوستی

۵-           درمان و جلوگیری از عفونت های واژینال

۶-           درمان بیماری های مربوط به مثانه و کلیه

۷-           از بین برنده سرطان سینه و خون

۸-           استشمام بوی زننده ای که نوره زرنیخ دار هنگام خمیر شدن دارد، باعث از بین رفتن سرطان خون میشود.

۹-           کم شدن و نازک شدن موهای زائد بدن

۱۰-         از بین برنده ی رماتیسم

۱۱-         سفت کردن کمر و دردهای آرتروز و سیاتیک