قیمت نوره یک کیلویی

عوامل بحث برانگیز در تعیین قیمت نوره یک کیلویی

نوره در بسته بندی های مختلف و گرم های متفاوت عرضه میشود که اگر نوره اصل باشد، قیمت آن بسته به فرمول ساخت آن تعیین میشود. قیمت نوره یک کیلویی زرنیخ دار طلایی از نوره زرد و قیمت نوره زرد از نوره سبز بیشتر میباشد. قیمت نوره های طبیعی از نوره های کارخانه ای به مراتب بیشتر میباشد.

تعیین قیمت نوره یک کیلویی به صورت معقول

نوره در حجم های مختلفی فروخته میشود که قیمت آن با توجه به گرم و مقدار کیلویی که از پودر نوره ارائه میشود تعیین میگردد. با توجه به تغییرات و تورمی که در قیمت ها ایجاد میشود، قیمت نوره یک کیلویی را نمیتوان به صورت یک عدد ثابت ارائه کرد، اما میتوان عواملی که قیمت نوره یک کیلویی را تعیین میکند، بر شمریم.  به طور کلی نوره به دسته های یک به بیست و یک به شش تقسیم میشود که قیمت نوره یک کیلویی یک به شش به دلیل داشتن مقدار زرنیخ بیشتر، ارزشی بیش از دسته­ی دیگر دارد.

مورد دیگر که هنگام خرید باید به آن دقت کنید، نوع زرنیخ این پودر موبر است. قیمت نوره یک کیلویی زرنیخ طلایی از نوره زرد و سبز به مراتب بیشتر است و علت این امر کیفیت بالای زرنیخ طلایی است.

عامل دیگر در تعیین قیمت نوره، اصل یا تقلبی بودن است. اگر کسی نوره را با ارزان ترین قیمت خریداری کند، نباید به آن اطمینان کند زیرا ممکن است از مواد نامعتبر در ساخت آن استفاده شده باشد و یا اینکه نوره فاقد زرنیخ که خاصیت دارویی دارد، باشد.

 

فروش نوره اصل

خرید ارزان مساوی با خرید نوره بی کیفیت

اما در میان نوره های ارزان قیمت، نوره های کارخانه ای قرار دارد که طبق گفته وزارت بهداشت، فاقد آرسنیک و زرنیخ میباشد. این پودرها با آهک و مواد شیمیایی تشکیل شده است که فقط خاصیت موزدایی دارد. ممکن است استفاده از آن برای برخی باعث بروز حساسیت پوستی شود. در حالی که استفاده از نوره اصل باعث تقویت پوست میشود زیرا نوره طبیعی ضد قارچ بوده و بیماریهای پوستی را درمان میکند.

درست است که قیمت نوره کارخانه ای ، از قیمت نوره یک کیلویی طبیعی کمتر است، اما خاصیت های نوره اصل، بسیار بیشتر از بهای این نوره ارزش دارد.

 

خرید نوره سنتی

خرید نوره با کیفیت با مناسب ترین قیمت

مخاطبان نوره اصل، عطاری ها، مردم عام و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و عمده فروش ها هستند. برای خرید نوره با کیفیت میتوانید، از طریق مراکز ارائه دهنده محصولات سنتی اقدام کرده و قیمت نوره یک کیلویی اصل را پرس و جو کنید.

قیمت پودر موبر اصل باید معقول بوده و برای خرید واجبی مرغوب با ارزان ترین قیمت باید به فروشگاه ها یا کارگاه های تولید کننده پودر بهداشتی معتبر مراجعه نمایید. این مراکز نوره را به اندازه زیاد و برای مصرف کشور تولید کرده و به متقاضیان به قیمت معقول ارائه میدهند.

افرادی هم که میخواهند این ماده را با برند خود به فروش برسانند میتوانند نوره اصل را به صورت عمده سفارش داده و در حجم های اندک به صورت بهداشتی بسته بندی کرده و به فروش برسانند.