قیمت کرم سیمرغ آذین

عوامل تاثیر گذار در قیمت کرم سیمرغ آذین

یکی از کرمهای گیاهی خانواده محصولات بهداشتی ایرانی، کرم سیمرغ آذین است. استفاده از این کرم برای از بین بردن لکهای صورت و روشن سازی پوست صورت میگیرد. از جمله مواد مصرفی در آن روغن انار، بیربیری و ژل رویال میباشد. قیمت کرم سیمرغ آذین نسبت به تاثیری که روی پوست میگذارد بسیار معقول تعیین شده است و توصیه میشود قبل مصرف هر محصول با پزشک خود مشورت بگیرید.

کسب اطلاع از قیمت کرم سیمرغ آذین

آیا تا بحال چیزی در مورد کرم سیمرغ آذین شنیده اید؟ برای خرید کرم های جوانساز و شاداب کننده پوست به سراغ کرم های خارجی می روید، یا علاقمند به استفاده از محصولات ایرانی هستید؟

یکی از کرم های گیاهی جوانساز و روشن کننده پوست، کرم سیمرغ آذین است که قیمت کرم سیمرغ آذین، نه ارزان و نه گران تخمین زده شده است. این کرم با توجه به تاثیراتی که روی پوست صورت یا بدن برای از بین بردن لک های تیره میگذارد، قیمت گذاری شده است.

قبل از استفاده از کرم های پوستی یا سایر محصولات بهداشتی از پزشک یا کارشناس حاذق پوست مشورت گرفته و محتویات آن را مورد بررسی قرار داده و سپس اقدام به استفاده از آن متناسب با نیاز پوست تان نمایید.

قیمت کرم سیمرغ آذین با توجه به حجم و خواص آن تعیین میشود که این محصول دارای وزن ۲۰۰ گرم به صورت خالص میباشد که به مدت ۲ سال از استفاده اولیه، ماندگاری دارد. مناسب برای مصرف آقایان و خانم ها میباشد. در صورتی که بعد از مصرف هیچ گونه تغییری احساس نکردید میتوانید با ارائه عکس قبل و بعد آن را به شرکت باز پس دهید.

لازم به ذکر است کرم سیمرغ بعد از ده روز استفاده اثرات خود را روی پوست نشان میدهد که دوره مصرف آن بین یک دوره تا سه دوره در افراد مختلف تخمین زده میشود. هر دوره استفاده از این کرم چهار ماه طول می کشد.

کرم ضد لک آذین

ببب

خواص کرم سیمرغ آذین

فارغ از قیمت کرم سیمرغ آذین، با توجه به تاثیرات لیفتینگ ، جوانساز و کلاژن سازی آن روی پوست، این کرم ارزش پرداخت هر هزینه ای را دارد. از جمله تاثیراتی که میتوانید به گزارش تولید کنندگان این کرم از آن انتظار داشته باشید موارد زیر میباشد:

۱- کرم چند کاره سیمرغ آذین از بین برنده لک های بارداری و آفتاب سوختگی میباشد.

۲- جای آکنه با مصرف این کرم گیاهی از بین میرود.

۳- با مصرف یک دوره یا چند دوره از این کرم به توصیه پزشک، کک مک های صورت از بین میرود.

۴- شفاف کننده پوست

۵- از بین برنده جوش های سر سیاه در پوست صورت یا بدن میباشد.

۶- لک های هورمونی نیز با این محصول درمان میشود.

۷- آبرسان و کلاژن ساز میباشد.