قیمت کرم ژل رویال 1402

فرصت خرید کرم ژل رویال زنبورهای عسل

اگر در فکر تهیه یک کرم نرم کننده خوب برای پوست صورتتان هستید کافیست جهت خرید کرم ژل رویال زنبورهای عسل اقدام کنید.

فرصت خرید کرم ژل رویال زنبورهای عسل

اگر در فکر مراقبت از پوستتان هستید کافیست برای خرید کرم ژل رویال زنبورهای عسل با مرکز فروش اینترنتی آن در تماس باشید. موادی که در تولید کرم ژل رویال به کار می رود خواص بسیار خوبی برای پوست شما دارد. ژل رویال ماده ای طبیعی است که انواع ویتامین، آنتی اکسیدان و… را در خود جا داده است. این ماده جهت تهیه محصولات بهداشتی و مراقبتی از جمله انواع کرم، لوسیون، صابون، پاک کننده صورت و… استفاده می شود.

تولید و عرضه انواع کرم ژل رویال

مرکز خرید کرم ژل رویال زنبورهای عسل انواع کرم ژل رویال را برای تامین نیاز مصرف کنندگان به بازار عرضه کرده است. کرم ژل رویال اصل یک کرم نرم کننده است که با استفاده از ژل رویال تازه تهیه می شود. برای تولید این نوع کرم از اسانس های مختلف مثل اسانس آووکادو، اسانس گل همیشه بهار و… استفاده می کنند. معمولا در تولید کرم ژل رویال از محفظه ها و شیشه‌ هایی استفاده می ‌شود که قابلیت نگهداری از ۱۰۰ میلیمتر ژل را دارند.

برای خرید کرم ژل رویال زنبورهای عسل باید به نکات مهمی توجه داشت. کیفیت محصول، برند تولیدی محصول، قیمت خرید محصول و… از جمله نکاتی هستند که باید هنگام خرید کرم ژل رویال اصل مورد توجه قرار گیرد.

کرم ژل رویال

نحوه مصرف کرم ژل رویال

بعد از خرید کرم ژل رویال زنبورهای عسل ابتدا پوست صورت را به کمک صابون و آب ولرم می شوییم. بعد آن را به خوبی خشک می کنیم. به این ترتیب منافذ پوست صورت باز می شود. در ادامه ظرف تمیز و خشکی را انتخاب کرده و مقداری کرم ژل رویال (به اندازه یک قاشق کوچک) در آن می ریزیم. سپس مقداری آب مقطر (به اندازه چند قطره) به کرم ژل رویال اصل اضافه می ‌کنیم. اضافه کردن آب مقطر باعث رقیق شدن و افزایش قدرت جذب کرم می شود.

با توجه به نحوه مصرف کرم ژل رویال باید آن را ۳۰ ثانیه روی پوست صورت ماساژ داد تا کرم نرم کننده به طور یکنواخت به پوست جذب شود. کرم ژل رویال اصل بعد از گذشت چند دقیقه روی پوست صورت خشک خواهد شد. بعد از زدن کرم روی صورت ۲ ساعت صبر می کنیم و پس از آن می توانیم پوست صورت را با آب ولرم بشوییم. جهت بهره مندی از خواص خوب کرم ژل رویال توصیه می ‌شود این محصول هر روز دو مرتبه طبق روشی که توضیح داده شد برای پوست صورت استفاده شود.