خانه / روغن بنفشه / قیمت انواع روغن بنفشه اعلا

قیمت انواع روغن بنفشه اعلا

قیمت انواع روغن بنفشه اعلا و ارگانیک، نحوه خرید و سفارش را باید از مشاوران فروش سایت های اینترنتی خرید و فروش انواع روغن خوراکی پرسید.
روغن بنفشه اعلا را از گلبرگ های نیمه مرطوب بنفشه در یک روغن گیاهی پایه، نظیر روغن کنجد، بادام و یا زیتون بدست می آورند. روغن تولیدی در طب سنتی بسیار کاربرد داشته و بیشتر برای درمان بیماری های سر، بینی و ترمیم مغز مورد استفاده قرار می گیرد. روغن بنفشه سالم برای کسانی که دچار سکته مغزی و یا ضربه مغزی شده اند مفید بوده و بطور معجزه آسایی قادر است فرد را از کما و یا مرگ احتمالی نجات دهد.

روغن بنفشه خالص یک خلط آور بسیار قوی است و می تواند با باز کردن بینی و مجاری تنفسی به جریانهوای ورودی کمک نماید.
استفاده از این روغن به افرادی که شب ها خروپوف می کنند نیز توصیه می شود. البتهبهتر است زیر گلوی خود را نیز با یک روغن گرم مانند روغن سیاه دانه یا روغن کنجد کمی مالش دهید.
در زمان سرما خوردگی می توانید گل بنفشه دارویی را دم کرده و میل نمایید. البته استفاده از روغن بنفشه می تواند سینوس ها را از عفونت تخلیه کرده و به بهبود شما کمک کند.
روغن گیاهی بنفشه پایه کنجد، عطسه آور نیز هست و همین امر برای درمان سرماخوردگی موثر است.
برای خرید روغن بنفشه می توانید به بازرگانی توسکا اعتماد کرده و از اصل بودن آن مطمئن باشید.

روغن بنفشه یکی از روغن های مورد استفاده در عطر سازی است. عطر بنفشه از روغن و از برگ بنفشه استخراج می گردد ولی اغب مردم عطر گل بنفشه را به عطر برگ آن ترجیح می دهند.
عطر روغن گل بنفشه دارای عطر شیرین و خوش بو است. برخی برای استفاده از روغن برگ بنفشه آن را با کمی روغن گل سرخ مخلوط می کنند تا خوشایند تر باشد.

 

جهت سفارش محصول و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید :
مدیر فروش: رضا اسلامی نیا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09179396980
شماره موبایل: 09023396980
پست الکترونیکی:toskaplant@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اگزما و روغن بنفشه

درمورد اگزما و روغن بنفشه اصل چه می دانید؟

اگزما یکی از بیماری های شایع مخصوصا در بانوان می باشد. درمان این بیماری به …

دیدگاهتان را بنویسید