قیمت سوپرفود nbs

قیمت خرید پودر سوپرفود nbs دکتر خلخالی برای درمان بیماری های عفونی

پودر سوپر فود nbs دکتر خلخالی یکی از مکمل های غذایی است که علاوه بر قیمت خرید مناسب، به درمان بسیاری از مشکلات بدن مانند بیماری های عفونی می پردازد.

قیمت خرید سوپر فود nbs چقدر است؟

پودر سوپر فود nbs در بسته بندی های یک ماه، ذوماهه و خانودگی و vip در بازار به فروش می رسد و در حال حاضر با قیمت خرید ۱۴۰ هزار تومان و ارسال رایگان در بازار عرضه می گردد.

قیمت پودر NBS

علت اینکه بیماران با چند بیماری دست و پنجه نرم می کند چیست؟

مهمترین قسمت های بدن در کنترل یه سیستم در بدن می باشد. سیستم اعصاب، سیستم ایمنی و سیستم غدد درون ریز و برون ریز که البته به سیستم اعصاب بسیار مرتبط می باشد.

عمده مشکلات بدن وقتی ایجاد می شود که این سه سیستم با نقص در عملکرد روبرو می شوند. این سه سیستم مستقیم با متابولیسم سلولی و مولوکولی درگیر می باشند و مهمترین عامل غیر از نقص ژنتیکی در درست عمل نکردن این سیستم ها، مشکلات تغذیه ای است.

بدن ما توسط عملکرد ۲۳۰۰۰ ژن بوجود آمده است که این ژن ها روزانه میلیارد ها پروتئین از چهار صد هزار نوع مخلف را برای ستز هدایت می کنند.

برای صحت عملکرد این مجموعه خرق العاده، به صورت روزانه نیاز به میلیارد ها مولوکول از مواد مغذی می باشد که باید همگی از طریق تغذیه به طور کامل و اندازه و مهمتر اینکه به صورت بالانس با یکدیگر به بدن برسد.

سوپرفود nbs

هرگونه نقص در تغذیه می تواند سبب ایجاد مشکل در متابولیسم بدن و سبب بروز بیماری های مخلف بشه.

پس علت اصلی بیماری (غیر از بیماری های ژنتیکی) ریشه در تغذیه دارد. متاسفانه بالانس صد در صدی مواد مغذی و تامین مواد مهم فرازیستی مورد نیاز روزانه بدن افراد از طریق تغذیه معمولی تقریبا نا ممکن است.

حتی اگر با وسواس فراوان و دانش ید علم مواد غذایی و هزینه گزاف بخواهیم با تغذیه به اندازه نیاز صد در صدی هر روز بدن برسیم. امکان پذیر نمی باشد و یکسری مواد فرا زیستی بسیار مهم همیشه کم خواهد بود.

البته ممکن است به ۹۵ درصد نیاز های بدن بتوانیم با مراعات تغذیه ای و هزینه بالا دست پیدا کنیم که باز متاسفانه عملا دچار نقص تغذیه ای خواهیم بود.

قیمت سوپرفود nbs

غذای nbs از عصاره حیاتی مواد فرازیستی مهمی تشکیل شده است که تامین و بالانس نیاز های تغذیه ای را براحتی ممکن می سازد و دقیقا به همین خاطر سب رفع ۹۰ درصد مشکلات بدن می شود.

البته قطعا عوامل محیطی در ایجاد مشکلات می توانند دخالت کنند که وقتی متابولیسم کل بدن درست کار کند بدن در برابر مسائل و مشکلات محیطی بسیار مقاوم تر و بسیار آسیب ناپذیر تر خواهد بود.

در نتیجه بدن سلامت عمومی خود را بدست می آورد.

سوپر فود nbs

رابطه پودر سوپر فود nbs و عفونت های بدن

جالب اینجا است که علاوه بر اینهمه ایجاد مزیت غذای nbs به دلیل مواد فرازیستی مانند ترکیبات فنلی مانند اسید گالیک عملا یک آنتی میکربال بسیار قوی هست و در آزمایشات in vitro ثابت شده که اثرات گسترده ای در از بین بردن بیشتر میکروب ها دارد.

بنا بر این فردی که هر روز از غذای nbs مصرف می کند علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن خود در مقابل میکروب ها عملا یکی از قوی ترین ضد میکروب ها را نیز مصرف می نماید.

در نتیجه بدن در مقابل میکروب ها مقاوم می شود و به همین علت کلیه عفونت ها و بیماری های عفونی مانند آنفولانزا و سرماخوردگی، سل و حتی ایدز و بیماری های خطر ناک ویروسیو با کتریایی و قارچی و انگلی از بدن دور می شود.

سوپرفود nbs

مزیت دیگری که پودر سوپر فود nbs برای بدن فراهم می کند، قدرت فوق العادع سم زدایی می باشد که به سرعت بدن را از سموم پاکسازی می نماید و سبب طول عمر سلول ها و بالطبع طول عمر بدن می شود.

پودر سوپر فود nbs دارای قدرت چربی سوزی بالایی بوده که با کاهش وزن و پاکسازی چربیدور قلب و رگ های کرونر قلب (یکی از عوامل مهم مرگ و میر انسانی) را برطرف می کند.

مزیت مهم دیگر پودر nbs تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر سلول های سرکش سرطانی است که با تقویت سلول های cd4 سبب شناسایی و انهدام سلول های سرطانی می شود و عامل مهمی در پیشگیری از سرطان است.