روغن ماساژ زیتون

قیمت روغن زیتون برای ماساژ عضلات و صورت

روغن زیتون یکی از روغن های پرکاربرد در ماساژ درمانی می باشد. قیمت روغن زیتون برای ماساژ وابسته به نوع کیفیت آن است. همان طور که می دانید زیتون یکی از میوه های شفا بخش و بسیا پر خاصیت است. از میوه زیتون طی مراحلی روغنی پر خاصیت جدا می کنند که برای ماساژ عضلات بسیار مناسب است.

روغن ماساژ

 

آیا روغن زیتون برای ماساژ مناسب است؟

روغن زیتون ها شامل دو نوع می باشد روغن زیتون خوراکی و روغن زیتون مالشی یا روغن ماساژ که در اینجا منظور ما از روغن زیتون نوع مالشی آن می باشد. از گذشته های دور از روغن زیتون به عنوان یک ماده شفابخش استفاده شده و همواره برای عضلات و درد ها عضلانی توصیه می شده است. علاوه بر این روغن زیتون برای ماساژ عضلات صورت بسیار مفید است . چراکه ماساژ عضلات صورت مانع از افتادگی و بروز چین و چروک صورت می شود.
روغن زیتون بیشتر برای پوست های خشک توصیه می شود چراکه این روغن درای چربی بالایی بوده و می تواند خشکی های شدید پوست را نیز درمان کند.

روغن زیتون برای ماساژ

 

روغن زیتون برای ماساژ عضلات

روغن زیتون به لحاظ داشتن اسید های چرب سلول ها را در کنار همیگر قرار می دهد و موجب ساخت عروق بیشتری برای پوست می شود.
روغن زیتون یکی از بهترین روغن ها برای ماساژ عضلات می باشد. این روغن التیام دههنده و تسکین دهنده انواع درد های می باشد کافی است که شما مقداری از این روغن را بر روی ناحیه مورد نظر مالش دهید و شاهد کم شدن درد باشید.

قیمت روغن زیتون برای ماساژ

روغن زیتونی که در سایت توسکا عرضه می گردد از نوع خوراکی بوده و برای ماساژ نیز مناسب می باشد. در حال حاضر قیمت روغن زیتون برای ماساژ به صورت جزیی، لیتری ۶۰۰۰۰ تومان می باشد.

روغن های گیاهی دیگری هم برای ماساژ عرضه می گردد مانند روغن بنفشه، روغن گل سرخ، روغن جوانه گندم و روغن شمعدانی معطر