بنفشه دارویی معطر

قیمت عمده بنفشه دارویی معطر

بنفشه دارویی یا معطر در کدام مناطق ایران رویش دارد؟ قابل ذکر است بنفشه دارویی که به آن بنفشه معطر نیز می گویند در ارتفاعات رشته کوه البرز و خراسان شمالی رویش دارد که ارگانیک و وحشی می باشد. در استان های حاشیه دریای خزر یکی از محصولات قابل فروش که از قیمت بالایی نیز برخوردار است بنفشه دارویی می باشد که مردم محلی با فروش عمده آن به کسب روزی می پردازند. البته بنفشه دارویی اگر فراوری گردد دارای سود بیشتری بوده و به بالا بردن سطح اقتصاد مردم محلی کمک شایانی می نماید.

صادرات روغن بنفشه فله

صادرات روغن بنفشه فله زمینه را برای فروش بیشتر و افزایش کسب سود و درآمد برای شرکت های تولیدی فراهم کرده است.
روغن بنفشه فله در داخل کشور مشتریان زیادی داشته و از این رو فروش بالایی دارد. مازاد تولید روغن بنفشه فله به کشورهای دیگر صادر گردیده و مورد استقبال مشتریان خارجی نیز قرار گرفته است. از این رو برای صادرات روغن بنفشه فله می توان آینده روشنی را پیش بینی نمود. شرکت های تولید کننده برای افزایش فروش و کسب سود بالاتر به صادرات روغن بنفشه فله به بازارهای خارجی پرداخته اند.

فروش پودر نعناع جنگلی

فروش پودر نعناع جنگلی در مراکز فروش فعال و معتبر در این استان و به صورت عمده و فله ای و با قیمت مناسب انجام می شود.
فروش پودر نعناع جنگلی به صورت فله ای و عمده با استقبال خوبی از سوی مشتریان رو به رو بوده است. علاقه مشتریان به مصرف پودر نعناع جنگلی، فروش آن را با موفقیت رو به رو نموده است. مراکز فروش فعال و معتبر زیادی وجود دارند که به کار فروش پودر نعناع جنگلی با قیمت تعیین شده از سوی تولید کننده مشغول می باشند. جلب رضایت مشتریان با قیمت فروش مناسب پودر نعناع جنگلی حاصل می گردد.