قیمت قرص ماریانا شمعدانی

قیمت قرص ماریانا شمعدانی و ویژگی های آن

گیاه ماریانا یک داروی گیاهی با خواص زیادی بوده که نام دیگر آن گیاه زنانه است. قیمت قرص ماریانا شمعدانی با توجه به کارایی و موثر بودن آن بسیار مناسب است.

گیاه ماریانا از هزاران سال پیش در طب سنتی مورد استفاده قرار گرفته و در کتب بزرگانی چون ابوعلی سینا از خواص این گیاه یاد شده است.

قیمت شیاف ماریانا دکتر آز

خواص و قیمت قرص ماریانا شمعدانی

یکی از موثرترین و بهترین راه های برای درمان مشکلات زنان از جمله گشادی واژن، استفاده از گیاه ماریانا است.

مزیت این گیاه این است که بدون عمل جراحی باعث تنگ شدن واژن می شود و خطرات و عوارض احتمالی عمل جراحی را ندارد و به صورت طبیعی باعث سفت شدن عضلات مجرای واژن می شود.

قرص ماریانا شمعدانی، ساخت شرکت ایرانی شمعدانی می باشد که با استفاده از آزمایشگاه های پیشرفته این محصول کاملا ارگانیک و طبیعی را برای بانوان ایرانی تهیه می کنند.

قیمت قرص ماریانا شمعدانی با صرفه تر و ارزان تر از محصولات مشابه در بازار می باشد.

از دیگر خواص قرص ماریانا شمعدانی، پیشگیری و درمان عفونت های زنان و از بین بردن باکتری ها و قارچ ها می باشد.

همچنین باعث از بین رفتن بوی بد واژن و خوشبو شدن آن می شود.

میل جنسی بانوان را افزایش داده و باعث بیشتر شدن کیفیت روابط جنسی می شود. این محصول خارش و سوزش در ناحیه واژن به وجود نمی آورد و ضد التهاب است و ترشحات واژن را متعادل می کند.

قیمت قرص ماریانا dr az شمعدانی

عوارض قرص ماریانا شمعدانی

به طور کلی می توان گفت این گیاه هیچگونه عوارضی برای بدن بانوان ندارد.

اما باید توجه کرد که در مصرف هر دارویی نباید افراط کرد و زیاده روی در استفاده از این دارو هم می تواند عوارض داشته باشد. و همچنین باید گفت خاصیت این دارو همیشگی نیست و باید طبق دستور مصرف گردد.

با استفاده از قرص ماریانا شمعدانی در دراز مدت، تاثیر آن دائمی می شود و بهتر است برای این منظور مدت ۳ ماه و ۲ هفته یک بار از آن استفاده کنید.

قیمت قرص ماریانا شمعدانی نسبت به پودر این گیاه مناسب تر بوده و اثرگذاری آن نیز بیشتر می باشد.