خرید شیاف گیاه ماریانا

قیمت قرص ماریانا droz برای تنگی واژن در بازار ایران

قرص ماریانا تهیه شده از گیاه ماریانا دارای خواص بسیار زیاد و اعجاب انگیزی برای بانوان می باشد. قیمت قرص ماریانا droz که یک شرکت تولید کننده محصولات ماریانا است، مناسب و با صرفه است.

مواد تشکیل دهنده قرص ماریانا، چند گیاه کاربردی و معجزه آسا است اما به دلیل حساس بودن فرمول و ترکیبات این گیاه و جلوگیری از درمان خودسر بعضی افراد نمی توان نام این گیاهان را ذکر کرد.

قیمت شیاف ماریانا دکتر آز

قیمت قرص ماریانا droz و طریقه مصرف آن

قبل از استفاده از این قرص آن را با مقداری آب ولرم خیس کرده و دو ساعت قبل از رابطه آن را داخل واژن جای گذاری کرده و پس از دو ساعت به دلیل آب شدن قرص و شیاف در محیط گرم، این قرص در واژن آب شده و محل را شستشو داده و تاثیر قرص را در رابطه مشاهده کنید.

قیمت شیاف ماریانا droz با توجه به تعداد قرص ها در بسته بندی متفاوت است و معمولا تعداد آن در بسته بندی ۴۰ عددی به فروش می رسد.

ویژگی مهم قرص ماریانا طبیعی و کاملا گیاهی بودن آن است که اثر بخشی فوق العاده ای دارد و دو ساعت بعد از مصرف تاثیر آن قابل مشاهده است. باید توجه داشت که قرص ماریانا خوراکی نبوده و به صورت شیاف قابل مصرف است.

فروش گیاه ماریانا

این قرص مناسب برای تنگ کردن واژن بدون جراحی و طبیعی بوده و خاصیت آنتی باکتریال دارد. باعث از بین رفتن عفونت های ناحیه رحم شده و بوی بد و ترشحات ناشی از عفونت واژن را از بین می برد. موجب سوزش و خارش نشده و زخم های واژن و التهابات را از بین می برد.

در خرید این محصول باید دقت کرد چرا که محصولات تقلبی نیز با نام گیاه ماریانا وجود دارند و این محصول را تنها با مارک droz و هولوگرام droz تهیه و مصرف کنید. قیمت قرص ماریانا droz بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر است.