قیمت قرص ماریانا droz برای تنگی واژن در بازار ایران

قرص ماریانا تهیه شده از گیاه ماریانا دارای خواص بسیار زیاد و اعجاب انگیزی برای بانوان می باشد. قیمت قرص ماریانا droz که یک شرکت تولید کننده محصولات ماریانا است، مناسب و با صرفه است.

مواد تشکیل دهنده قرص ماریانا، چند گیاه کاربردی و معجزه آسا است اما به دلیل حساس بودن فرمول و ترکیبات این گیاه و جلوگیری از درمان خودسر بعضی افراد نمی توان نام این گیاهان را ذکر کرد.

قیمت شیاف ماریانا دکتر آز

قیمت قرص ماریانا droz و طریقه مصرف آن

قبل از استفاده از این قرص آن را با مقداری آب ولرم خیس کرده و دو ساعت قبل از رابطه آن را داخل واژن جای گذاری کرده و پس از دو ساعت به دلیل آب شدن قرص و شیاف در محیط گرم، این قرص در واژن آب شده و محل را شستشو داده و تاثیر قرص را در رابطه مشاهده کنید.

قیمت شیاف ماریانا droz با توجه به تعداد قرص ها در بسته بندی متفاوت است و معمولا تعداد آن در بسته بندی ۴۰ عددی به فروش می رسد.

ویژگی مهم قرص ماریانا طبیعی و کاملا گیاهی بودن آن است که اثر بخشی فوق العاده ای دارد و دو ساعت بعد از مصرف تاثیر آن قابل مشاهده است. باید توجه داشت که قرص ماریانا خوراکی نبوده و به صورت شیاف قابل مصرف است.

فروش گیاه ماریانا

این قرص مناسب برای تنگ کردن واژن بدون جراحی و طبیعی بوده و خاصیت آنتی باکتریال دارد. باعث از بین رفتن عفونت های ناحیه رحم شده و بوی بد و ترشحات ناشی از عفونت واژن را از بین می برد. موجب سوزش و خارش نشده و زخم های واژن و التهابات را از بین می برد.

در خرید این محصول باید دقت کرد چرا که محصولات تقلبی نیز با نام گیاه ماریانا وجود دارند و این محصول را تنها با مارک droz و هولوگرام droz تهیه و مصرف کنید. قیمت قرص ماریانا droz بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر است.

همچنین ببینید

قیمت شیاف ماریانا 40 عددی

با خرید اینترنتی ژل ماریانا سلامت ناحیه تناسلی خود را تضمین کنید

با توجه به این‌که گیاه ماریانا دارای خاصیت‌های فراوانی می‌باشد؛ بسیار مورد توجه زنان قرار …

دیدگاهتان را بنویسید