قیمت نوره تبریزیان

قیمت نوره تبریزیان، در حجم زیاد و بهای کم

یکی از معروفترین انواع نوره میتوان به نوره تبریزیان اشاره کرد. این نوره از زرنیخ با کیفیت تشکیل شده که به نسبت یک به شش با آهک مخلوط شده و خمیر آن دارای بوی معقول و خمیری زرد رنگ میباشد. در کنار قیمت نوره زرنیخ طلایی تبریزیان که بسیار مناسب است، میتوان از فواید و خواص بی نظیر آن بهره مند شد که سرعت بالای موزدایی یکی از اصلیترین این موارد میباشد.

مناسب ترین قیمت نوره تبریزیان به صورت فله و بسته بندی

در لیست برندهای تولید کننده نوره، یکی از نام های آشنا، نوره تبریزیان میباشد. همانطور که میدانید، در بازار و عطاری ها، پودر موبر با برندهای مختلف به چشم می خورد، که انواع سنتی و اسلامی آن که با مواد طبیعی و ترکیب اصولی درست می شود، ارزش بالاتر و کیفیت بهتری دارند.

قیمت نوره تبریزیان، شاید نسبت به خیلی از پودرها بالاتر باشد، اما این را بدانید که در آن از زرنیخ با کیفیت استفاده می شود که همین امر خاصیت دارویی و درمانی آن را بالا برده و این پودر به سرعت خاصیت موزدایی را انجام می دهد.

این پودر به اندازه ی کیفیتی که دارد قیمت گذاری میشود، و با یکبار مصرف از آن به صورت همیشگی از آن استفاده خواهید کرد. زیرا بعد از استفاده از نوره تبریزیان، استفاده از ژیلت نیاز نخواهد بود و خیلی تمیز، تمامی موها را از بین میبرد.

قیمت نوره اسلامی

تناسب قیمت نوره تبریزیان با خواص آن

در کنار قیمت نوره تبریزیان، که طرفداران و متقاضیان بسیاری به صورت فله دارد، خواص زیادی را از آن می توان انتظار داشت، زیرا در آن از زرنیخ اعلا و تناسب یک به شش آهک و زرنیخ استفاده میشود.

اگر از موبرهای کارخانه ای یا بی کیفیت استفاده کنید، علاوه بر بوی بسیار بدی که دارند، خواص درمانی یا دارویی زرنیخ را نداشته و از آن بی بهره خواهید ماند.

از جمله خواص نوره تبریزیان که زرنیخ دار است، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱-           استفاده از نوره، باعث از بین رفتن سلولهای مرده پوست می شود که همین امر در نرمی و لطافت و شادابی آن تاثیر به سزایی دارد.

۲-           با استشمام بوی نوره، این بو که جذب خون میشود، سرطان خون و سایر ناپاکی های خون را از بین میبرد.

۳-           دردهای مفاصل و ستون فقرات، کمر و زانو را برطرف می کند.

۴-           سودا را از بدن خارج میکند.

۵-           باعث ایجاد گرمی در نواحی مختلف بدن می شود که سردی مزاج را از بین میبرد.

۶-           در کنار قیمت نوره تبریزیان که بسیار مناسب است میتوان به طبیعی بودن و اعلا بودن زرنیخ موجود در آن اشاره کرد، که باعث کم شدن حجم موهای زائد و درمان سرطان سینه و سفید شدن زیر بغل می شود.

۷-           همچنین شانه را تقویت کرده و کک مک و لکه های تیره پوست را از بین میبرد.

تشخیص نوره اصل و تقلبی

تشخیص نوره اصل از تقلبی، قیمت آن نبوده و ممکن است نوره تقلبی را با قیمت نوره تبریزیان اصل به شما بفروشند اما با نشانه هایی، می توانید متوجه اصل یا تقلبی بودن نوره شوید.

نوره های تقلبی، حجم زیادی از آهک دارند که بوی آن بسیار زننده بوده و لازم است بدانید، بوی نوره طبیعی تنها در محدوده حمام بوده و نوره های تقلبی کل خونه را از بو پر می کنند و آزار دهنده هم هستند.

نوره های کارخانه ای که طبیعی نیست، زرنیخ نداشته و از اسانس های شیمیایی برای از بین بردن بوی آن استفاده می کنند که موجب آسیب به پوست میشود.

نوره طبیعی، زرنیخ طلایی، زرد یا سبز داشته که این ماده خواص بسیاری برای بدن دارد. با خرید از فروشگاه های معتبر، ارائه دهنده مناسب ترین قیمت نوره تبریزیان، میتوانید از کیفیت نوره مطمئن شده و از خواص آن بهره ببرید.