قیمت نوره نیم کیلویی

قیمت نوره نیم کیلویی بر حسب درصد ترکیب مواد مختلف در آن

اگر به تازگی از خواص نوره مطلع گشته اید و دوست دارید این پودر را روی پوست خود امتحان کنید، اما نمی خواهید به صورت فله خریداری کنید و حتی نمی دانید آنرا از کجا و کدام عطاری ها باید خریداری کنید. بهتر است بسته های نیم کیلویی آنرا خریداری کرده و لازم است بدانید، قیمت نوره نیم کیلویی، بسته به نوع ترکیبات آن متفاوت تعیین می شود.

علت تفاوت قیمت نوره نیم کیلویی در برندهای مختلف

شاید برایتان پیش آمده باشد، هنگام مراجعه به یک مرکز فروش انواع نوره سنتی اسلامی ، مقدار همیشگی سفارش خود را با قیمتی بیشتر یا کمتر خریداری کنید. علت این امر، نسبت ترکیب مواد موجود در نوره است که اسامی و انواع مختلف را به وجود می آورد. برای مثال قیمت نوره نیم کیلویی، سبز، زرد و طلایی با هم متفاوت است.

در برخی از موارد، نسبت ترکیب نوره یک به شش و در برخی دیگر یک به بیست است که همه ی این موارد در قیمت نوره نیم کیلویی یا یک کیلویی و فله تاثیر گذار میباشد.

 

خرید نوره اصل

نوره نیم کیلویی چه نوره ای است؟

نوره به صورت فله یا بسته بندی در گرم های مختلف بسته بندی شده و به فروش می رسد. اگر جز کسانی هستید که در صورت نیاز، از نوره های بسته بندی شده استفاده می کنید، می توانید انواع نوره را با قیمت مناسبتر از خرید عمده در گرماژ های کمتر خریداری نمایید.

مسلما قیمت نوره نیم کیلویی، و راحتی مصرف آن برای شما بهتر از خرید نوره فله ای میباشد. نوره فله را عمدتا کسانی خریداری می کنند، که به صورت رایج از آن مصرف کرده و به فواصل کوتاه مدت، به دفعات زیاد آنرا مورد استفاده قرار میدهند.

اگر از پودرهای موبر کارخانه ای استفاده می کنید، و به تازگی به تفاوت نوره اسلامی و نوره های کارخانه ای واقف شده اید، و می خواهید علاوه بر خاصیت موزدایی، از خواص دارویی درمانی نوره نیز بهره مند گردید، بهتر است، از انواع نوره سنتی موجود در بازار در حجم کم خریداری کرده و آن را مورد امتحان قرار دهید.

قیمت نوره نیم کیلویی زرنیخ دار، با نسبت ترکیب آهک و زرنیخ آن، متفاوت تعیین میشود.

 

نوره یک به شش به چه معناست؟

نوره یک به شش یعنی به ازای هر واحد زرنیخ ، شش واحد آهک در ساخت آن استفاده می شود. و نوره یک به بیست یعنی، به ازای هر واحد زرنیخ ، از بیست واحد آهک در ترکیب آن استفاده می شود.

مسلما هر چه ترکیبات نوره قوی تر بوده و از مواد با کیفیتی تری در ساخت آن استفاده شود، قیمت نوره نیم کیلویی آن نیز متفاوت از سایر برندها خواهد بود و هنگام خرید نوره یا واجبی بهتر است در مورد بهداشتی بودن آن، یا نسبت ترکیباتش سوال بپرسید.

علت استفاده از نوره به جای کندن یا تراشیدن موها با ژیلت

نوره ، پودری متشکل از آهک و زرنیخ یا آرسنیک است که دارای بوی تند و زننده ای است که بسیاری از افراد را از استفاده ی آن منصرف می کند. اما لازم است بدانید، نوره دارای خواص آنتی باکتریال و قدرت ویژه برای از بین بردن باکتری های پوست می باشد و خاصیت آن تنها به از بین بردن موهای زائد ختم نمیشود.

بسیاری از عفونت های زنان و مشکلات قارچی پوست با این پودر خمیری برطرف میشود، در حالی که استفاده از ژیلت در محیط های مرطوب حمام، ممکن است خود باعث ورود عفونت یا قارچ و باکتری به واژن یا پوست انسان گردد.

از بین بردن بوی بد بدن و تیرگی ناحیه زیر بغل و برخی قسمت های پوست از جمله خواص این پودر میباشد.

 

البته هنگام مصرف آن بهتر است بعد از گذشت پنج دقیقه به آرامی با کاردک آن را از روی پوست جدا کرده و سپس اقدام به آبکشی آن نمایید و به پوست آسیب نزنید. و مورد دیگر، عدم استفاده از آن در قسمت های داخلی اندام تحتانی است که ممکن است باعث سوزش و آسیب پوست نازک این نواحی گردد.

قیمت نوره نیم کیلویی مرغوب در مراکز معتبر ارائه دهنده محصولات بهداشتی، قابل ضمانت و استناد می باشد.