درمان زگیل تناسلی

قیمت پماد برای درمان زگیل تناسلی چه میزان است؟

یکی از بیماریهای ویروسی که ویروس آن قابل درمان نیست، زگیل تناسلی است. این بیماری مانند ایدز، از طریق رابطه های مقاربتی ایجاد میشود که اگر رابطه محافظت نشده باشد، این ویروس از طریق پوست قابل انتقال است. درمان های متعددی برای این ضایعات وجود دارد که قیمت پماد برای درمان زگیل تناسلی از همه ارزان تر است.

در مورد قیمت پماد برای درمان زگیل تناسلی

قبل از هر چیز به تعریف و توضیح زگیل تناسلی و عوامل ایجاد آن می پردازیم. زگیل تناسلی یک نوع بیماری مقاربتی است که مانند ایدز، از طریق ویروس به بدن انتقال می یابد.

در صورتی که رابطه جنسی بین شرکا، محافظت نشده باشد و تعدد شرکا جنسی وجود داشته باشد، احتمال ابتلا به زگیل تناسلی یا اچ پی وی وجود دارد. پمادهایی برای درمان این بیماری وجود دارد که قیمت پماد برای درمان زگیل تناسلی، با توجه به میزان تاثیر آن روی علائم آن تعیین میشود. شکل این ویروس به گل کلم شباهت دارد.

زمانی که پوست حامل ویروس با پوست شخص دیگر ارتباط برقرار کند، ویروس انتقال می یابد. مورد دیگر محل بروز این بیماری است. این ویروس یا زگیل های ایجاد شده، در دهان، مقعد، ناحیه تناسلی و اطراف آن ایجاد میشود که به روشهای مختلف درمان میشوند.

کم هزینه ترین روش درمان آن، استفاده از پمادهای موثر برای این بیماری است که قیمت پماد برای درمان زگیل تناسلی، نسبت به سایر روشهای درمانی کمتر میباشد.

 

پماد پیشگیری از زگیل تناسلی

آیا زگیل تناسلی قابل درمان است؟

این بیماری در زنان و مردان بروز می یابد و اگر به سرعت نسبت به درمان آن اقدام شود، میتوان آن را به طور کامل از بین برد ولی نسبت به برگشت پذیری آن یا درمان قطعی آن نمی توان نظر داد. اگر به سرعت نسبت به درمان آن اقدام نشود، با گسترش آن، زمینه برای بروز سرطان دهانه رحم در زنان ایجاد میشود.

با استفاده از لیزر میتوان ضایعات پوستی آن را برداشت و روش دیگر کرایوتراپی است که نقطه مقابل لیزر، با یخ زدگی ناحیه ضایعات پوستی، ویروس را از بین میبرد و آن را خشک میکند.

مواد شیمیایی یا محلول های درمانی نیز هستند که با توجه به مناسب بودن قیمت پماد برای درمان زگیل تناسلی، به امتحان این روش درمانی موضعی، توصیه میشود.

قیمت پماد زگیل تناسلی

 

ویژگی های پماد زگیل تناسلی

پمادهای مختلفی برای از بین بردن محل زگیل تناسلی وجود دارد که بسته به شدت ضایعات باید توسط پزشک تجویز گردد. از روی خجالت این بیماری را پنهان نکرده و آنرا به پزشک نشان دهید. پماد های مختلفی نظیر آلدرا، سالیسیلیک اسید و پودوفیلوکس همچنین سینکاتچینز برای درمان این بیماری وجود دارد که بهتر است سرخود از آن استفاده نشود و نحوه مصرف و طول درمان را باید پزشک مشخص کند.

با توجه به نوع درمان و پمادی که برای شما تجویز میشود، قیمت پماد برای درمان زگیل تناسلی تعیین میشود.