قیمت پودر دندان آذین

قیمت پودر دندان آذین گیاهی با تاثیرات باورنکردنی

اگر از زردی دندان یا جرم زیاد رنج میبرید و دوست ندارید از مواد شیمیایی برای از بین بردن زردی دندان تان استفاده کنید، میتوانید از پودر گیاهی سفید کننده دندان استفاده کنید. پودر آذین از جمله مواد مناسب بدون آسیب برای مینای دندان میباشد. قیمت پودر دندان آذین نسبت به تاثیرات شگفت انگیز آن بسیار مناسب است.

قیمت پودر دندان آذین و خواص آن

دندان در زیبایی چهره تاثیر به سزایی دارد. زمانی که لبخند می زنید، تمیزی و رنگ دندان هایتان، جلب توجه ویژه ای در چهره تان میکند به گونه ای که سایر اجزای صورت اگر هم، بسیار زیبا باشد، تحت تاثیر این عضو قرار میگیرد. اگر دندان شما دچار جرم یا زردی زیادی شده است، میتوانید از پودر های سفید کننده دندان معتبر بدون اینکه به مینای دندان تان آسیبی وارد کند استفاده نمایید. قیمت پودر دندان آذین که فاقد عارضه برای مینای دندان است بسیار مناسب، با اثرگذاری بالا میباشد.

افراد سیگاری به دلیل استعمال دخانیات و دود، دارای دندان های زردی هستند که بهتر است هر از گاهی از پودرهای سفید کننده دندان که جرم های آن را از بین میبرد استفاده نمایند.

 

ویژگی پودر دندان آذین

قیمت پودر دندان آذین نسبت به خمیر دندان هایی که در بازار برای این امر وجود دارد، شاید بیشتر باشد، اما به دلیل گیاهی بودن ترکیبات به کار رفته در آن بدون اینکه به بافت دندان آسیب برساند، جرم های روی آنرا از بین برده و موجب سفیدی و تمیزی دندان ها میشود. هرگز بدون تحقیق و به صورت مکرر از پودر یا محلول و خمیر دندان های سفید کننده استفاده نکنید، زیرا اگر مینای دندان در مجاورت با این مواد شیمیایی دچار آسیب شود، هیچ ماده ای نمیتواند این آسیب را جبران کند و مشکل زیادی میتواند برای دندان هایتان ایجاد کند.

پودر سفید کننده دندان آذین از چوبک، روغن اساسی و زغال فعال همچنین سایر ترکیبات درست شده و توانسته گواهی iso9001 آلمان را کسب نماید. وزن این پودر ۱۰۰ گرم است که میتوانید آن را دو ماه یا بیشتر بسته به تعداد دفعات مصرف تان مورد استفاده قرار دهید.

 

روش استفاده از پودر سفید کننده دندان آذین

بعد از پرداخت قیمت پودر دندان آذین، این محصول برای شما ارسال میشود. قبل از خرید میتوانید از پشتیبانی سایت های معتبر ارائه دهنده این محصول در مورد میزان تاثیر گذاری یا ضمانت اثر کالا، به مشورت بپردازید، سپس اقدام به خرید نمایید.

لازم به ذکر است خرید و استفاده از آن برای بانوان باردار و کودکان منع شده است.

مقداری از این پودر را روی مسواک ریخته و سه الی پنج دقیقه دندان هایتان را به آرامی با آن بشویید. و بسته به میزان زردی و جرم دندان هایتان، دفعات مصرف را خود تعیین کنید. یک روز در میان میتوانید از پودر آذین استفاده کرده و یا هفته ای یکبار در کنار مسواک کردن از آن استفاده نمایید.