قیمت کرم 8 کاره شمعدانی

قیمت پکیج ۸ کاره شمعدانی برای زیباتر دیده شدن

شما به همراه قیمت پکیج ۸ کاره شمعدانی که یک کرم ضد لک قوی واکسیر زیبایی است و صددرصد گیاهی می باشد یک صابون زرد چوبه نیز اشانتیون می گیرید این پکیج جدید شامل یک کرم بوده که در بازار عرضه می شود.

خاصیت قیمت پکیج ۸ کاره شمعدانی:

  1. برای رفع ودرمان انواع مختلف لک های سطحی وعمقی
  2. رفع لک وتیرگی های پوست که بسیار موثر بوده است.

این پکیج موجب سفت شدن پوست های که دچار شل شدگی شده اند مثل یک لیفتینگ طبیعی عمل می کند.

قیمت کرم ۸ کاره شمعدانی برای کسانی که از سوز وبوتاکس هراس دارند و حاضر به پرداخت هزینه های گزاف نیستند و همین طور برای بسیاری ازخانم ها و آقایون آزار دهنده است بسیار مناسب است.

علت این که این کرم بسیار قوی و معجزه آسا شناخته شده است برای این است که هشت خواص و خاصیت دارد که برای رفع مشکلات وعارضه های پوست بسیار کاربرد دارد.

این کرم به دلیل گیاهی بودن واستفاده از مواد ارگانیک هیچ عارضه جانبی نداشته وضد حساسیت است به طوری که سازگاربرای انواع پوست بوده و ضدحساسیت استبه همین دلیل قابل استفاده برای اطراف چشم است که شما را بی نیاز از محصولات اطراف چشم می کند.

پکیج 8 کاره

روش استفاده از پکیج ۸ کاره شمعدانی

برای استفاده از این کرم قبل از خوابیدن در هنگام شب ابتدا صورت خودرا باصابون زرد چوبه به خوبی شست و شودهید. تامنافذ پوست برای اثر بخشی بهتر باز شوند.

برای استفاده ابتدا کرم کوچک استفاده شده بعد از پایان از کرم اصلی یا بزرگ استفاده شود.

خیلی کم به اندازه یک دانه نخود از کرم کوچک درتمام سطح صورت به صورت نقطه ای گذاشته و بعد کمی ماساژ دهید مدت استفاده از این کرم ۶ ساعت است پس بهترین زمان برای استفاده شب ها است.

قیمت کرم زیبایی شمعدانی علاوه بر مواردی که گفته شد از لحاظ درخشانی و سفیدی وشاداب شدن پوست بسیار مفید می باشد.

به غیر از پکیج ۸ کاره شمعدانی گرفتن از همان ابتدا تغییرات را به خوبی میتوان مشاهده کرد که اطرافیان متوجه این تغییرات خواهندشد و باور اینکه این تغییرات تنها با یک کرم اتفاق افتاده سخت است.

برای بهتر نتیجه بردن از این پکیج،کافی است به مدت ۲ تا ۳ ماه از این محصول استفاده کنیدواز همان روزهای ابتدایی شاهد تغییرات خواهید بود.

البته بستگی به جذب ومقاومت پوست شما داردکه یک یا دو پکیج باید استفاده کنید.