قیمت کرم بوتاکس آذین

قیمت کرم بوتاکس حرفه ای آذین برای جوانسازی پوست

راه های بسیاری برای جوانسازی پوست و از بین بردن چروک و خطوط اخم و لبخند وجود دارد که یکی از طبیعی ترین راه های از بین بردن چروک در پوست صورت، استفاده از کرم های گیاهی میباشد. کرم بوتاکس حرفه ای آذین برای لیفتینگ صورت مورد استفاده چهار ماهه قرار میگیرد که قیمت کرم بوتاکس حرفه ای آذین نسبت به تاثیرات آن بسیار مناسب و معقول میباشد.

قیمت کرم بوتاکس حرفه ای آذین برای لیفتینگ

با گذر سن از عدد سی کلاژن، ماده ی جوانساز پوست و سلول های بدن، تولید نشده و بافت پوست بدن شروع به افتادگی و چروک شدن می کند. توصیه میشود برای جلوگیری از بروز چین و چروک در صورت و جوان ماندن بافت بدن، بهتر است مراقبت های پوستی با کرم های کلاژن ساز و ضد چروک از سن سی سالگی شروع شده و یا از ویتامین های مورد نیاز بدن و پوست استفاده شود. قیمت کرم بوتاکس حرفه ای آذین در جهت لیفتینگ پوست و جلوگیری از چین و چروک صورت بسیار مناسب بوده و هر ۳۰ گرم آن برای مصرف دو ماه در نظر گرفته شده است.

خرید کرم گیاهی آذین

ترکیبات کرم بوتاکس آذین

قبل از امتحان بوتاکس میتوانید این کرم را مصرف کرده و تغییرات آن روی پوست خود را مورد بررسی قرار دهید. کرم بوتاکس آذین، کلاژن ساز طبیعی است و در جهت جوانسازی پوست مصرف میشود. با ماساژ این کرم روی صورت خود میتوانید خط اخم یا خنده را برطرف کرده و به شفافیت بالایی در پوست خود برسید.

قیمت کرم بوتاکس حرفه ای آذین با توجه به فرمول و قیمت روغن های مصرفی استفاده شده در ساخت آن تعیین میشود. از ترکیب ۱۸ روغن طبیعی مناسب برای پوست در ساخت این کرم استفاده شده که توانسته گواهی iso 9001 را از کشور آلمان دریافت کند.

 

قیمت کرم ضد لک آذین

روش مصرف کرم بوتاکس حرفه ای آذین

برای تاثیر بهتر این کرم، باید پوست تان را شسته و منافذ آن را پاکسازی کنید. معمولا همراه آن یک صابون دریافت می کنید که قبل از مصرف با آن پوست تان را بشویید.

یک لایه از کرم را روی پوست گذاشته و آن را به صورت دورانی به سمت بالا ماساژ میدهید. به صورتی که در مناطقی که چروک ایجاد شده است، پوست به سمت بالا لیفت شود. این کار به مدت یک دقیقه باید انجام شود.

کرم باید هفت ساعت روی صورت بماند تا اثر کند، پس اگر آن را شب به صورتتان بزنید بهتر است.

اگر با قیمت کرم بوتاکس حرفه ای آذین مشکل ندارید، بهتر است در روز دوبار از آن را استفاده کنید. لازم نیست بعد از هفت ساعت صورت را بشویید و دوباره از آن استفاده کنید، فقط هر شب صورت را با صابون بشویید یا با بخور منافذ پوست تان را باز کنید.

کرم را در یخچال نگه داشته و در دوران بارداری خود از آن استفاده نکنید.

کسانی که برای رفع افتادگی پوست خود بوتاکس تزریق کرده اند، باید چهار ماه بعد از تزریق خود از این کرم خریداری کرده و آن را مورد مصرف قرار دهند.