قیمت کرم جوانساز پا آذین

قیمت کرم جوانساز پا آذین و علت مصرف این محصول

محافظت از پا نقش مهمی در کیفیت زندگی و زیبایی آن دارد. بهتر است نسبت به محافظت از پوست پا نیز مانند پوست دست و صورت مبادرت ورزید. یکی از کرم های گیاهی ایرانی کرم آذین است که قیمت کرم جوانساز پا آذین نسبت به خواصی که دارد بسیار مناسب بوده و تاثیر گذار میباشد.

خاصیت کرم جوانساز پا و قیمت کرم جوانساز پا آذین

تا به حال شده از عدم تاثیر محصولات پوستی گله مند بوده و علی رغم مصرف همیشگی یک محصول از عدم تاثیر آن روی پوست تان ناراحت و نا امید شده باشید؟ یکی از مواردی که ناراحتی و عدم رضایت بسیاری از افراد را برمی انگیزاند، خشکی پوست دست و پا است. یکی از محصولات مفید برای رفع خشکی پوست که در این مقاله حول آن بحث میشود، کرم جوانساز پا است که قیمت کرم جوانساز پا آذین که چند منظوره هم میباشد، نسبت به خاصیت آن بسیار مناسب میباشد.

قیمت کرم جوانساز پا آذین نسبت به وزن خالص ۸۰ گرم تعیین شده که میتوان از آن برای رفع ترک پاشنه و خشکی پوست پا استفاده کرد. قابلیت استفاده برای همه افراد و همه سنین را دارد و اگر برای رفع ترک پا یا سیاهی های پوست آن کرم های مختلف را امتحان کرده اید و نتیجه نگرفته اید، بهتر است با توجه به مناسب بودن قیمت کرم جوانساز پا آذین از این محصول بهره ببرید.

کرم جوانساز پا آذین

 

خواص کرم جوانساز پا آذین

پا نیز عضو مهمی از بدن است که هر گونه مشکل در پوست یا سایر اجزای آن باعث بروز مشکل در کیفیت زندگی و راه رفتن فرد میشود. در صورتی که پاشنه پا دچار ترک شده و به موقع نسبت به رفع این ترک اقدام لازم صورت نگیرد، این چاک عمیق شده و راه رفتن را برای فرد به امری دردآور تبدیل میکند. شما با خرید کرم پا آذین میتوانید تغییرات زیر را از این محصول انتظار داشته باشید:

۱-           از بین بردن ترک پا به صورت حرفه ای و در کوتاه ترین زمان

۲-           از بین بردن پینه های پا

۳-           از بین بردن سیاهی های اطراف قوزک و در بند انگشتان

۴-           از بین بردن ترک های پوستی و بخشیدن شادابی و لطافت به پوست پا

۵-           تامین آب و رطوبت پوست پا

۶-                     از بین بردن آفتاب سوختگی ناشی از پوشیدن صندل در تابستان

 

 

مواد مصرفی در کرم های جوانساز پا

در اکثر کرم های پا برای رفع ترک، از مواد لازم برای نرم کردن و لطافت استفاده می شود که میتوان از این مواد به شرح زیر نام برد:

گلیکولیک اسید که برای از بین بردن زبری و پوسته های پا استفاده میشود. آلوئه ورا که برای پوست بسیار مفید است و در اکثر کرم های پوستی استفاده میشود.

ویتامین E و دایمتیکون، ماده ای برای حبس رطوبت در پوست پا و سایر روغن های نرم کننده که قیمت کرم جوانساز پا آذین نسبت به خواص بیشماری که دارد بسیار مناسب تعیین شده است.