قیمت کرم روبینا گلد اصل

قیمت کرم شمعدانی اصل با خاصیت جوانسازی پوست

یکی از انواع خود مراقبتی ها که باید نسبت به پوست خود از سن سی سالگی به بعد انجام شود، استفاده از کرم های جوانساز و شاداب کننده است تاثیرگذاری کرم مورد استفاده باید ثابت شده باشد. یکی از کرم های اثربخش ایرانی کرم شمعدانی هشت کاره است که قیمت کرم شمعدانی اصل نسبت به سایر برندها بسیار مناسب میباشد.

قیمت کرم شمعدانی اصل در مقایسه با سایر کرم ها

یکی از محصولات گیاهی ایرانی اثر بخش در زمینه زیبایی و جوانسازی پوست کرم هشت کاره شمعدانی است که به طرز معجزه آسایی لک های تیره ایجاد شده در پوست صورت یا سایر نواحی بدن را از بین میبرد.

قیمت کرم شمعدانی اصل نسبت به سایر کرم های روشن کننده و ضد پیری موجود در بازار بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است اما از آنجایی که قیمت آن با توجه به قیمت روز بازار تعیین می شود و متغیر است، نمی توان عدد خاصی را برای آن ذکر نمود.

خرید این کرم اثربخش پوستی که شاداب کننده پوست است، باید از مراکز معتبر حضوری یا ارائه دهنده محصولات معتبر ایرانی به صورت مجازی خریداری شود.

کرم هیدا شمعدانی

 

فواید کرم شمعدانی اصل

این پکیج زیبایی که یک ضد لک قوی می باشد، شامل دو عدد کرم به همراه یک صابون است که کرم کوچکتر و صابون زردچوبه به صورت هدیه همراه با پکیج به خریداران اعطا میشود. قیمت کرم شمعدانی اصل در مقایسه با تاثیری که ظرف چند هفته روی پوست مصرف کنندگان می گذارد، به قدری مناسب است که اکثر افراد با یک بار مصرف کردن این پکیج، شاهد تغییرات شگفت انگیزی روی پوست خود میباشند.

از جمله فواید این پکیج ضد لک و ضد پیری قوی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- آبرسانی قوی برای پوست است که رطوبت مورد نیاز پوست را برطرف میکند.

۲-کبودی پوست و اطراف چشم را برطرف میکند.

۳-کلاژن ساز و جوانساز پوست است.

۴- خاصیت کشسانی پوست را بالا برده و به عنوان کرم لیفتینگ عمل میکند.

۵- التهابات پوستی را کاهش میدهد، زیرا دشمن رادیکالهای آزاد در پوست میباشد.

۶-از آنجایی که روی رنگدانه های پوستی اثر میگذارد، اثر آن بلند مدت و دائمی میباشد.

۷- پوست های پرتقالی که دارای منافذ باز هستند را صاف و لطیف میکند.

۸-کک مک های ناشی از آفتاب سوختگی یا تیرگی های پوستی ناشی از زایمان را برطرف میکند.

۹- دارای اس پی اف ۳۰ بوده و به عنوان ضد آفتاب خفیف عمل میکند.

 

همانطور که مشاهده میکنید، در ازای تغییرات پوستی که در بالا شمرده شد، قیمت کرم شمعدانی اصل به مراتب مناسب است.

 

لالبالبا

روش مصرف کرم شمعدانی هشت کاره

صابون همراه این پکیج را ابتدا مصرف میکنید، تا منافذ پوست را باز کرده و شستشو دهد. کرم کوچکتر را ابتدا به صورت دایره های کوچک در سرتاسر صورت پخش کرده و پوست را با آن ماساژ دهید. تا زمانی که این کرم تمام نشده است ، هر شب این کار را تکرار کنید. از آنجایی که کرم باید به مدت شش ساعت روی پوست بماند، بهتر است که شبها این کار را انجام دهید.

نزدیک دو هفته یا یک ماه مصرف کرم کوچکتر طول میکشد بعد از آن مصرف کرم بزرگ و اصلی را شروع کنید. قیمت کرم شمعدانی اصل در واقع برای کرم بزرگ اصل تعیین می شود زیرا کرم کوچک و صابون هدیه ای در قبال خرید کرم بزرگ و مکمل مصرف آن میباشد.

حدود چهار ماه مصرف پکیج طول میکشد که شما تغییرات را بعد از دو ماه مشاهده می کنید.