قیمت کرم شمعدانی جرنیوم

قیمت کرم شمعدانی جرنیم مخصوص جوش های صورت

برند شمعدانی دارای کرم های مختلف برای روشن سازی و جوانسازی پوست میباشد که یکی از آنها کرم جرنیم برای درمان جوش و جای جوش است که به پکیج ده کاره شمعدانی معروف میباشد. قیمت کرم شمعدانی جرنیم بسیار مناسب بوده و تاثیرات آن روی پوست و یکدست کردن آن بسیار شگفت انگیز است.

ویژگی کرم جرنیم و قیمت کرم شمعدانی جرنیم

یکی از محصولات بهداشتی ایرانی که پایه ای گیاهی داشته و به صورت تخصصی برای رفع جوش، جای جوش و کاهش التهابات آن استفاده می شود، کرم جرنیم شمعدانی میباشد. قیمت کرم شمعدانی جرنیم نیز مانند سایر پکیج های این برند بسیار مناسب است و تاثیرات به سزایی روی پوست افراد دارد.

کرم ده کاره شمعدانی جرنیم، برای صورت و بدن استفاده میشود و در صورتی که کرمی را برای صورتتان خریداری میکنید، میتوانید آنرا به پوست بدن خود نیز بزنید، اما اگر کرمی برای پوست بدن تان تجویز شد، نباید آن را بدون مشورت پزشک به پوست صورتتان بزنید.

قیمت کرم شمعدانی جرنیم ده کاره و هشت کاره، بسیار مناسب است و برای از بین بردن لک های بارداری، هورمونی، کبدی و آفتاب سوختگی بسیار مناسب میباشد.

 

لالبالبا

ترکیبات کرم جرنیم شمعدانی

پوست صورت یا بدن برای تغذیه به مواد مختلفی نیاز دارد که خرید هر کدام از آنها به صورت جداگانه و مصرف آنها ممکن است برای پوست فایده زیادی نداشته و افراد را از عدم تاثیرش بسیار ناامید کند. در حالی که برای ساخت این کرم از مواد مفید فایده استفاده شده و این محصول در لیفت صورت و روشن سازی و جوانسازی آن بسیار موثر عمل می کند.

از آلوئه ورا، عسل طبیعی و موم ، جلبک های دریایی و آووکادو و زردچوبه در ساخت این کرم استفاده شده است که با وجود مواد مختلف و طبیعی که در فرمول آن استفاده شده است، قیمت کرم شمعدانی جرنیم نسبت به بسیاری از کرم های جوانساز ارزان تر بوده و تاثیرات آن بعد از هفته دوم قابل مشاهده میباشد.

همراه با پکیج ده کاره جرنیم، یک صابون نیز دریافت می کنید که علت این امر الزام پاک بودن پوست قبل از مصرف کرم میباشد.

صورت خود را با صابون زردچوبه شسته و منافذ آن را باز و پاکسازی می کنید، سپس کرم را به اندازه یک عدس یا بیشتر برداشته و روی پوست خود پخش کرده و با ضربه یا حرکات آرام دورانی پوست خود را با آن می پوشانید.

شما بعد از دو ماه تاثیرات شگفت انگیز پوست خود و یکدست شدن رنگ آنرا شاهد خواهید بود، اما بهتر است با توجه به نوع کرمی که خریداری میکنید، دوره مصرف آن را به صورت کامل پشت سر بگذارید.

دوره های سه ماهه، یا چهار ماهه از جمله مدت زمان هایی است که کرم در آن استفاده میشود. با توجه به مناسب بودن قیمت کرم شمعدانی جرنیم، بهتر است در صورت اتمام کرم برای طی کردن کامل دوره درمان، مجدد آن را سفارش دهید و با مشاهده تغییرات ایجاد شده در پوست تان مصرف آن را متوقف نکنید.