قیمت کرم لیفتینگ آذین

قیمت کرم لیفتینگ آذین و تاثیرات آن

زمانی که سن بالا میرود، پوست شل شده و میزان تولید کلاژن در آن کاهش می یابد. برای سفت یا جمع کردن پوست باید از خوراک حاوی کلاژن یا کرمهای پوستی استفاده کرد. یکی از کرمهای گیاهی موثر در این زمینه، کرم لیفتینگ آذین است. قیمت کرم لیفتینگ آذین نسبت به وزن یا خواصی که دارد بسیار ارزان بوده و متیوان از آن برای یک یا چند دوره استفاده کرد.

خواص کرم آذین به تناسب قیمت کرم لیفتینگ آذین

این روزها نام کرم لیفتینگ یا سفت کننده پوست صورت را بسیار شنیده اید. کسانی که به دنبال یک کرم سفت کننده برای جلوگیری از افتادگی پوست خود هستند، میتوانند با توجه به مناسب بودن قیمت کرم لیفتینگ آذین، جوانی را در پوست خود ایجاد کنند. پوست تاثیر به سزایی در زیبایی انسان و چگونه به نظر رسیدن روحیه او دارد. زمانی که سن بالا میرود میزان تولید کلاژن در پوست کم شده و باید با استفاده از کرم های موضعی آن را در پوست تامین کرد. خواص کرم ایرانی آذین نسبت به قیمت کرم لیفتینگ آذین بسیار زیاد بوده و با توجه به گیاهی بودن آن میتوان به راحتی نسبت به مصرف آن اقدام کرد.

قیمت کرم لیفتینگ آذین

 

خواص کرم لیفتینگ آذین

این کرم برای درمان پوست های شل و افتاده در اثر افزایش سن و کاهش کلاژن پوست است و میتوان از آن برای پوست سایر اندام بدن نیز استفاده کرد. قیمت کرم لیفتینگ آذین برای ۹۰ گرم وزن این کرم به صورت خالص میباشد و برای جمع کردن غبغب، کناره­های گوش و گونه ها و پیشانی استفاده میشود.

مواد مختلفی مانند مواد کلاژن ساز، انواع روغن های مفید و گیاهی همچنین مواد رطوبت ساز در این کرم استفاده شده است که به زیبایی هر چه بیشتر پوست کمک میکنند. موادی در کرم های لیفتینگ استفاده می شود که با نفوذ به لایه های میانی پوست، باعث انقباض سلولهای پوستی و تحریک آن برای ساخت کلاژن میشود. موردی که هنگام استفاده از این کرم به همگان توصیه میشود، استفاده از سفیده تخم مرغ به اندازه دو بار در هفته در کنار مصرف کرم لیفتینگ آذین میباشد.

 

طریقه استفاده از کرم لیفتینگ آذین

کرم لیفتینگ نوعی از کرم است که خلاف جهت جاذبه باید روی پوست مالیده شده و به صورت دورانی به پوست ماساژ داده شود. بعد از آن یک کمپرس از آب سرد یا دستمال نرم را درون فریزر قرار دهید که یخ بسته یا سرد شود، روی پوست بگذارید و اجازه دهید دو ساعت روی پوست مانده و باعث انقباض هر چه بیشتر آن شود. البته نکته ای که باید به آن توجه کنید، دمای دستمال است که بهتر است کمی به دمای محیط نزدیک شده و سپس آن را روی صورتتان بگذارید.

قیمت کرم لیفتینگ آذین برای مصرف دو ماه تعیین شده است که بسته به میزان مصرف و میزان شلی پوستتان می توانید یک دوره یا چند دوره از آن استفاده کنید. کسانی که پوست شان خیلی شل است بهتر است یک روز در میان از این کرم استفاده کنند و کسانی که برای جلوگیری از بروز افتادگی پوست شان به فکر استفاده از این کرم افتاده اند، لازم است که هفته ای دو بار نسبت به استفاده از آن مبادرت ورزند.