قیمت کرم منافذ باز آذین

قیمت کرم منافذ پوست آذین در مقایسه با پکیج آن

پوست از طریق منافذ نفس کشیده و تغذیه میکند و با استفاده از کرمهای مغذی پوست میتوان مواد مورد نیاز پوست را به لایه­های میانی آن رساند. در صورتی که منافذ همیشه باز بوده و چربی ترشح کنند، پوست صورت خراب و همیشه دچار آکنه خواهد شد. کرم آذین با بهترین قیمت کرم منافذ پوست آذین در میان سایر برندها، میتواند این مشکل را در این افراد برطرف کند.

 قیمت کرم منافذ پوست آذین

تا به حال چیزی در مورد پوست پرتقالی شنیده اید؟ پوست پرتقالی به دلیل باز بودن منافذ صورت است که برای بسیاری از افراد ظاهری نازیبا ایجاد میکند که این امر باعث ناراحتی زیادی در برخی از افراد به خاطر ظاهر ناخوشایند پوست شان ایجاد میکند. کرم و محلول های مختلفی برای بستن این منافذ در بازار موجود است که یکی از خوش قیمت ترین و مؤثرترین آنها میتوان کرم گیاهی برند آذین میباشد.

قیمت کرم منافذ پوست آذین نسبت به پکیج منافذ آذین کمتر است که بسته به انتخاب هرکس، میتوان کرم را به تنهایی یا به همراه پکیج کامل آن سفارش داد.

قیمت کرم منافذ پوست آذین تفاوت فاحشی با پکیج آن ندارد. پکیج منافذ آذین، شامل یک محلول، پودر، صابون است که در کنار کرم میتواند در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

 

خواص کرم منافذ آذین

اگر منفذهای پوست باز باشد، میزان ترشح چربی در پوست نیز افزایش می یابد برای برطرف کردن این امر و موارد زیر میتوانید از مناسب ترین پکیج منفذ آذین با بهترین قیمت کرم منافذ پوست آذین، همراه صابون و محلول و پودر بهره ببرید:

۱-           پوست های پوست پرتقالی را درمان میکند.

۲-           جوش های ریز و سر سیاه را از بین میبرد.

۳-           اگر جای زخم یا سوختگی در صورت یا بدن خود دارید میتوانید با مشورت از پزشک از این پکیج گیاهی بهره بگیرید.

۴-           شفاف شدن پوست در همان ابتدای مصرف کرم یا محلول

۵-           لایه برداری از پوست و روشن و یکدست شدن آن با صابون مخصوص و ماسک، ساخته شده از محلول و پودر درون پکیج

۶-           این پکیج دارای گواهی ISO 9001 و شماره ثبت شرکت است که قیمت کرم منافذ پوست آذین با این ویژگی ها بسیار مناسب تعیین شده است.

 

کرم رفع منافذ آذین دارای وزن خالص ۴۵ گرم بوده که این وزن با بسته بندی به ۸۰ گرم میرسد. با بسته شدن منافذ پوست، ظاهر فرد تغییر زیادی کرده و صاحب پوستی صاف و یکدست خواهد شد.