قیمت گیاه ماریانا در بازار

قیمت گیاه ماریانا در بازار برای درمان سرد مزاجی زنان

قیمت گیاه ماریانا در بازار با توجه به کیفیت آن متفاوت است. گیاه ماریانا، گیاهی است که در کتاب­ های طب سنتی و گیاهی ایرانی از جمله کتاب قانون حکیم ابن سینا از آن یاد شده ­است.
این گیاه حاوی مقادیر بالایی از آهن، کلسیم، ویتامین A و پتاسیم است و یک ضد عفونی کننده قوی و قابض شناخته می­ شود.

در سال­های اخیر توجه به این گیاه برای درمان بیماری­ های مرتبط با زنان مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک، عفونت­های باکتریایی و سرد مزاجی بیشتر شده است.

پودر ماریانا

قیمت گیاه ماریانا در بازار داخلی

قیمت گیاه ماریانا در بازار داخلی با توجه به کیفیت و تازگی آن متفاوت است.

گیاه ماریانا و فرآورده­ های حاصل از آن مانند انواع قرص­ها، پودرها و شیاف­ها در عطاری­ها و فروشگاه­های آنلاین و حضوری با توجه یه پارامترهای مختلفی چون نوسانات بازار، برند تولید کننده و میزان ماندگاری متغیر است.

بهترین قیمت گیاهماریانا در بازار توسط سامانه ­های فروش اینترنتی ارائه می­شود که به صورت مستقیم عرضه کننده این محصول می­باشند.

تحقیقات علمی ثابت کرده ­است که این گیاه در درمان سرد مزاجی ناشی از اضطراب و استرس در مردان و زنان بسیار مؤثر است و موجب افزایش میل جنسی و بالارفتن لذت جنسی می­گردد.

جوشاندة برگ­های تازه و یا خشک شده ماریانا در درمان التهابات واژن و همچنین بوی نامطبوع دستگاه تناسلی بانوان که به دلیل مسائلی مانند استفاده از لباس­های زیر تنگ و نامناسب و یا انواع ترشحات غیر طبیعی به وجود می­آید، مفید است.

همچنین بسیاری از درمانگران و پژوهشگران حوزه طب سنتی معتقد هستند استفاده از این گیاه کیست تخمدان و فیبروم­های رحمی که از مهم­ترین علت نازایی در زنان هستند را مرتفع می ­سازد.

گیاه ماریانا

نحوه استفاده از گیاه ماریانا

گیاه ماریانا از جمله گیاهانی است که به روش­های مختلفی قابل استفاده می­باشد و افراد می­توانند با توجه به نیاز خود از روش­های دلخواه استفاده کنند.

در ساده ­ترین روش، گیاه ماریانا به صورت جوشانده مورد استفاده قرار می­گیرد و از این جوشانده می­توان برای درمان انواع التهابات، خارش­ها، عفونت­ها و سایر بیماری­های زنانه بهره برد.

شیاف ماریانا از دیگر محصولات تولید شده از گیاه ماریانا است که توسط شرکت­های مجاز در حجم­ها و سایزهای مختلف تولید می­گردد و بانوان می­توانند از این شیاف براحتی استفاده کنند.

این شیاف در دهانه مهبل قرار داده می­شود و هیچگونه مشکل و حساسیتی را ایجاد نمی ­کند.

روغن تولید شده از گیاه ماریانا نیز از جمله محصولات فرآوری شده از این گیاه است که می­توان به صورت موضعی از آن استفاده کرد. پ

به علاوه پودرها و قرص­های تولید شده از این محصول نیز در بازار یافت می­ شوند.

بسته به قیمت گیاه ماریانا در بازار، محصولات تهیه شده از آن نیز، دارای قیمت­های مختلفی هستند.

برای کسب اطلاع از به تازه­ ترین لیست قیمت گیاه ماریانا در بازار می­توان به مراکز پخش حضوری و مجازی مراجعه نمود.