خرید نوره سنتی

مناسب ترین قیمت نوره زرنیخ طلایی با بالاترین کیفیت

از میان انواع نوره، نوره زرنیخ طلایی از دیگر انواع آن بهتر میباشد. نوره های سبز دارای زرنیخ سوخته و نوره های زرد دارای زرنیخ زرد هستند. بهترین نوع زرنیخ نوع طلایی آن است که از معادن مشهد استخراج میشود.

قیمت نوره زرنیخ طلایی از دیگر نوره بیشتر است که البته کمیاب هم هست. ولی میتوانید این محصول را در مراکز تخصصی فروش محصولات سنتی بیابید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نوره زرنیخ طلایی

یکی از بهترین مواد برطرف کننده ی سودای بدن، نوره یا واجبی میباشد. سودا منشا بسیاری از بیماریهای روانی در بدن می شود که خرید نوره اصل و استفاده از آن باعث تخلیه این ماده و تغییر مزاج بدن می گردد.

متاسفانه فرهنگ استفاده از محصولات غربی برای زدودن موها، باعث فراموشی نوره در میان ایرانیان شده است، در حالی که آرسنیک موجود در آن یکی از مواد مفید برای بدن و از بین بردن بیماریهای آن میباشد.

در میان انواع نوره ، قیمت نوره زرنیخ طلایی از همه بیشتر است و این به دلیل کیفیت بالا و تاثیر بی نظیر این ماده در از بین بردن موهای زائد بدن میباشد.

اگر میزان سودا در بدن از حالت تعادل خارج شود، بیماری هایی نظیر، اضطراب و افسردگی به روان روی می آورد که غلظت خون، سبب مشکلات دیگری نظیر، سرطان، واریس و پیری زودرس می گردد. استفاده از نوره زرنیخ طلایی یا نوره سبز و زرد، هر ماه یکبار، موجب بهره مندی افراد از، خواص بی نظیر درمانی آن میشود.

قیمت نوره طبیعی

شناخت مواد تشکیل دهنده نوره با قیمت های مختلف

ماده اصلی تشکیل دهنده نوره، آهک و زرنیخ است. نام دیگر زرنیخ آرسنیک است که میزان لازم برای ترکیب آهک و زرنیخ در پودر موبر یا واجبی، نسبت به یک به شش می باشد. اگر شش کیلو آهک برای این امر استفاده می شود، یک کیلو زرنیخ نیاز است که باید این دو پودر به خوبی با هم مخلوط گردند تا کیفیت مطلوب حاصل شود.

نوع زرنیخ، و اینکه از کجا تهیه شده باشد و چه کیفیتی داشته باشد، کیفیت نوره را رقم خواهد زد. بهترین زرنیخ از معادن مشهد استخراج می شود و بهتر است فارغ از قیمت زرنیخ طلایی یا سبز، به محل تهیه آن و کیفیت مواد آن دقت نمایید.

قیمت نوره زرنیخ سبز از قیمت نوره زرنیخ زرد کمتر بوده و قیمت نوره زرنیخ طلایی از هر دوی آنها بالاتر می باشد. علت این امر کمیاب بودن زرنیخ طلایی است که میتوان آنرا در مراکز تولید و توزیع محصولات بهداشتی، بهسهولتپیداکرد.

نوره زرد قدرت موزدایی بیشتر و سرعت بالاتری از سبز دارد و استفاده از آن موجب جوشهای پوستی و خارش و سوزش نمی گردد.

اگر بتوانید نوره طلایی پیدا کنید، از هر دوی موارد ذکر شده بهتر خواهد بود، و اصلا از هیچ لحاظ اذیت کننده نمی باشد.

نوره زرنیخ سبز ، همان زرنیخ زرد است که سوخته شده است. خاصیت موبری داشته اما تاثیر آن از آرسنیک زرد کمتر میباشد.

 

در صورتی که هنگام خرید نوره، از مراکز غیر بهداشتی و غیر معتبر اقدام کنید، قیمت نوره زرنیخ طلایی تان شاید کمتر باشد، اما ممکن است کیفیت مطلوب را نداشته و در بسیاری از نوره های تقلبی، مقداری خاک در آهک آن وجود دارد که نشان از عدم بهداشت تولیدات آن مجموعه دارد و برای برخی از نقاط حساس بدن مضرات فراوانی را به وجود خواهد آورد.

 

استفاده از نوره برای موهای زائد صورت

شاید عده ای به این فکر باشند که از نوره برای رفع موهای زائد صورت خود استفاده کنند، قبل از هر چیز باید بدانید، پوست صورت بسیار حساس است، و نوره خاصیت سوزاندن پوست را داشته و هنگام استفاده از آن برای پوست بدن هم باید با دقت فراوان از آن استفاده کرد.

هرگز نباید بیش از ۵ دقیقه خمیر را روی پوست گذاشت، و هر کس بسته به میزان حساسیت پوست خود باید مراقب باشد، که موجب سوزش زیاد از حد پوست خود نشود. و بعد از اتمام ۵ دقیقه، با نرمی خمیر را از روی پوست جدا کرده و بشویید، سپس با روغن های مناسب پوست، پوست را چرب کنید، تا خشکی و نازکی پوست برطرف گردد.

با بیش از حد کم بودن قیمت نوره زرنیخ طلایی در برخی از مراکز فروش،به کیفیت نوره شک کنید.

بهتر است از نوره برای پوست صورت استفاده نشود. و اگر برای موهای زائد چانه استفاده کردید، سریع تر از پنج دقیقه آن را از روی پوست بردارید.