قیمت نوره اسلامی

نازل ترین قیمت نوره اسلامی برای پاکیزگی طبق احادیث اسلامی

اگر دارای مفاصلی ضعیف، ضعف قوا و لاغری و کمبود قوای جنسی هستید، توصیه میشود، استفاده از نوره را به توصیه ائمه اطهار و پیامبر اسلام، در برنامه نظافتی و بهداشتی خود قرار دهید. استفاده از این ماده هر پانزده روز توصیه میشود که هر کس بسته به صلاحدید خود میتواند با توجه به مناسب بودن قیمت نوره اسلامی در مراکز معتبر، بیشتر از آن بهره ببرد.

تهیه نوره طبیعی با مناسب ترین قیمت نوره اسلامی

دین مبین اسلام، از جمله مکاتب اخلاقی است که برای پاکیزگی و نظافت اهمیت زیادی قائل است. در حدی که در حدیثی از امام صادق (ع) کسی که چهل روز به نظافت بدن و موهای زائد خود نپردازد از صف مومنین خارج میباشد. یکی از بهترین روشهای از بین بردن موهای بدن، استفاده از نوره طبیعی است که میتوان این داروی شگفت انگیز اسلامی و باستانی را با پایین ترین قیمت نوره اسلامی، از مراکز معتبر تامین کننده انواع نوره بهداشتی تهیه نمود.

حضرت علی ( ع) تاکید بسیاری بر نظافت داشته و به افراد باایمان توصیه می کردند، هر پانزده روز یکبار با نوره اقدام به از بین بردن موهای بدن خود نمایند. اگرچه انواع نوره، در کارخانجات تولید کننده محصولات بهداشتی تولید میشود، اما لازم است بدانید، به دلیل جدا کردن آرسنیک یا زرنیخ از این ماده به دستور وزارت بهداشت، موبرهای کارخانه ای، خاصیت دارویی و درمانی خود را از دست داده و تنها قادر هستند موها را از روی پوست بزدایند، و حتی قادر به کم کردن رشد موها و از بین بردن سودای بدن که عامل رشد موهای زائد است نیز، نمی باشند.

علت استفاده از نوره برای موزدایی

به توصیه امام صادق ع تراشیدن موهای زائد بدن از کندن آنها و زدودن آنها از تراشیدن موها بهتر میباشد. و حتی میتوان زودتر از دوره پانزده روزه، این کار را انجام داد.

زیرا استفاده از نوره طبیعی، به نحوی طهارت کردن هم به حساب می آید. اما به دلیل قیمت بالای نوره شاید عده ای نتوانند در دوره های کوتاه مدت از فواید آن بهره مند شوند.

توصیه میشود به خاطر مناسب بودن قیمت نوره اسلامی، افراد علاقمند به امتحان یا مصرف مکرر نوره، اقدام به تهیه آن از مراکز توزیع کننده عمده این محصول، نمایند. حتی در اسلام، استفاده از تیغ برای پاکسازی موها، هر هفت روز و استفاده از نوره هر پانزده روز توصیه شده است.

خرید نوره اصل، و استفاده از آنان به زنان و مردان توصیه می شود. استفاده از آن برای زیر بغل باعث استقامت و تقویت شانه ها شده و گفته میشود استشمام بوی آن باعث از بین رفتن سرطان خون و تقویت بینایی میگردد.

نوره اصل در ابتدا دارای بوی زننده و تندی است که باعث میشود، عده ای از استفاده از آنان اجتناب کنند، اما لازم به ذکر است، بوی نوره نیز خاصیت داشته و بعد از مدتی از بین میرود و دیگر استشمام نمیشود.

برای مصرف نوره اصل و بهره مندی از مناسب ترینقیمت نوره اسلامی ، بهتر است به فروشگاه های تخصصی ارائه دهنده محصولات اسلامی به صورت حضوری یا اینترنتی مراجعه کنید. به گفته ائمه اطهار در روزهای غیر از چهارشنبه و جمعه به این امر اقدام کنید، زیرا استفاده از آن در این روزها، برای بدن مضر میباشد.

قیمت نوره طبیعی

نحوه مصرف نوره یا پودر موبر

بسته به قسمت هایی از بدن که قرار است از مو پاک شود، پودر خریداری شده را به میزان مناسب، با مقداری از آب کتری مخلوط کنید، تا ترکیبی به سفتی ماست حاصل شود. در هنگام کار دستکش به دست کنید تا در اثر مجاورت پوست با خمیر، ناخنها و پوست نازک نشود. قیمت نوره اسلامی که از ترکیب آهک و زرنیخ تشکیل شده است بسیار مناسب بوده و میتوان در ماه به دفعات بیشتر استفاده کرده و از فواید آن بهره برد.

لازم است که بدن خشک باشد،خمیر را با یک کاردک روی محل های مورد نظر بمالید، و در هنگام کشیدن آن روی پوست، اندازه نگه دارید تا به پوست آسیبی نرسد.

در حد پنج دقیقه بسته به میزان حساسیت پوست تان، خمیر را روی بدن نگه داشته و سپس اقدام به شستشوی آن کنید. بیش از اندازه بماند موجب سوختگی پوست میشود.

کسانی که تند مزاج بوده و زود عصبانی میشوند ، باید بدانند دارای مزاج سوداوی هستند و با استفاده از نوره در کف پا به مدت پنج دقیقه میتوانند این ماده را از بدن خود خارج کرده و به تعادل مزاج برسند.

قیمت نوره اسلامی که طبق دستور اسلام و طب قدیم، تولید میشود، بسیار مناسب بوده و چیزی از ترکیب آن کم نشده و اسانس به آن اضافه نمیشود و می توانید به راحتی آن را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.