نحوه مصرف کرم ژل رویال

نحوه مصرف کرم ژل رویال برای زیبایی و طراوت پوست

کرم رویال از محصولات طبیعی و شگفت انگیزی است که برای زیبایی و جوانسازی پوست کاربرد دارد. برای تاثیر بهتر باید از نحوه مصرف کرم ژل رویال اطلاع داشته باشید.

کرم رویال برای زیبایی و طراوت پوست

کرم ژل رویال دارای ترکیبات منحصر به فردی می باشد که برای سلامت پوست بسیار مفید است. ژل رویال یک ماده ی غلیظ می باشد که از زنبور عسل به دست می آید و یکی از باارزش ترین محصولات این زنبور ها می باشد.

زنبورها به عنوان یک ماده مغذی از آن تغذیه می کنند. ژل رویال سرچشمه جوانی و زیبایی می باشد و از ویتامین های زیادی تشکیل شده است. این ژل به دلیل مواد مغذی که دارد به جوانسازی پوست، درمان لک، تیرگی و چین و چروک پوست کمک می کند.

ژل رویال به صورت کرم، یکی از راحت ترین و موثرترین روش ها برای درمان مشکلات پوستی می باشد. برای درمان های پوستی از کرم ژل رویال اصل استفاده کنید.

نحوه مصرف کرم ژل رویال

نحوه مصرف کرم ژل رویال بسیار حائز اهمیت میباشد، به دلیل اینکه این کرم به دلیل خواص درمانی قوی که دارد برای حفظ سلامت و آبرسانی پوست بسیار موثر می باشد.

کرم رویال به شکل های مختلف و برای مشکلات متفاوت تولید شده است، مثل کرم روز، کرم شب، کرم آبرسان و کرم ضد لک و جوانساز رویال. با توجه به تولیدات متنوع، ممکن است نحوه ی مصرف این کرم نیز متفاوت باشد. نحوه مصرف صحیح و معمول کرم ژل رویال به توصیه و تجویز متخصصان طب سنتی در ادامه آمده است.

نحوه مصرف کرم ژل رویال به این صورت است که، این کرم حتما باید روی پوست تمیز زده شود، پس قبل از استفاده از کرم، صورت خود را با آب ولرم و صابون شستشو دهید.

پس از شستشو و خشک شدن پوست، مقدار مناسبی از کرم را به آرامی و به مقدار مناسب برداشته و روی پوست خود ماساژ دهید. از تماس کرم ژل رویال با چشم خودداری کنید. متخصصان طب سنتی توصیه می کنند برای تاثیر بهتر این کرم ها، بهتر است روزانه دو بار، صبح و شب از این کرم استفاده کنید.

 

کرم ژل رویال با توجه به نوع مشکلات پوستی در دوره های مختلف استفاده می شود. معمولا دوز مصرفی کرم رویال به توصیه متخصصان، بین ۴۵ تا ۹۰ روز می باشد. برخی از مشکلات در دو تا سه هفته اول، از بین می روند و مشکلات بیشتر و عمیق تر، نیاز به مصرف بیشتر کرم دارند.

نحوه مصرف کرم ژل رویال را حتما قبل از استفاده از متخصصان بپرسید، تا با توجه به نوع مشکل پوستی، دوز مناسب مصرفی تجویز شود.