پرفروش ترین روغن بنفشه پایه زیتون

پرفروش ترین روغن بنفشه پایه زیتون بدون شک نمونه های اصل و ارگانیک هستند، که برای خرید عمده و یا خرده می توان از طریق نمایندگی های معتبر اقدام کرد.
برای تهیه روغن بنفشه پایه زیتون ارگانیک، باید بر روی گلبرگ های نیمه مرطوب بنفشه، روغن پایه زیتون ریخته شود و در محلی که بطور غیر مستقیم در تماس با نور آفتاب باشد، قرار داد. روغن بنفشه پایه زیتون برای شفاف کردن پوست، برطرف کردن خشکی و خارش پوست، رفع لک و آفتاب سوختگی، تقویت و پر پشت کردن مو ها،جلوگیری از سفیدی مو، تقویت چشم، رفع تبخال، سردرد و کاهش درجه تب تاثیر فوق العاده ای خواهد داشت.

سفید شدن مو و درمان با روغن بنفشه پایه زیتون

رشد مو زمانی اتفاق می افتد که سلول های جدید بوجود بیایند و سلول ای قدیمی از طرف ریشه به خارج پوست انتقال یابند.
مراحل رشد مو شامل سخ مرحله رشد کردن، متوقف شدن و استراحت کردن می باشد و بعد از آن عمر مو به پایان می رسد و یک تار موی جدید جایگزین می گردد.
زمانی که مو های شما در حال بلند تر شدن هستند توسط سلول های ریشه، رنگدانه ای در آن ها وارد می شود و رنگ موی شمارا تعیین می نماید.
هر چه سن بالاتر رود کمیت این رنگدانه های کمتر شده و رنگ مو های شما از خاکستری به سمت سفیدی می رود.
ژنتیک در اینجا تعیین کننده سن سفید شدن و از بین رفتن رنگدانه های موی شما است و حتما مشاهده نموده اید برخی از افراد در سن های خیلی پایین مثلا ۱۷ سالگی دچار سفیدی مو می شوند.
مشکلات غده تیروئید و هیپوفیز و یا کمبود ویتامین b12 یکی دیگر از علل بروز سفیدی مو می باشد.
در منابع طب سنتی و اسلامی، روغن بنفشه پایه زیتون یکی از بهترین تقویت کننده های مو بوده و علاوه بر جلوگیری از سفیدی مو می تواند از ریزش آن ها جلوگیری کرده و حتی رویش مجدد مو داشته باشید.
قیمت روغن بنفشه پایه زیتون نسبت به خواص بی نظیر آن بسیار بصرفه می باشد.

منبع: روغن خوراکی ایران

همچنین ببینید

روغن گیاهی

فروشگاه خرید روغن بنفشه پایه زیتون برای صورت

فروشگاه روغن بنفشه پایه زیتون برای صورت هدف خود را سهولت در انجام فرایند و …

دیدگاهتان را بنویسید