پودر سوپرفود دکتر خلخالی

چرا باید پودر nbs دکتر خلخالی استفاده کنیم؟

دکتر خلخالی یکی از دانشمندان بزرگ ایرانی است که پس از سال ها تحقیق و مطالعه با جمع کردن گیاهان مختلف با خواص و ویژگی های متنوع، پودری کاملا گیاهی را تولید کرد تا همه افراد سالم و بیمار بتوانند از آن استفاده کنند و به سالم سازی بدن خود و عملکرد بهتر آن کمک کنند، ما نیز در این مقاله به توضیحی مختصر درباره پودرnbs  دکتر خلخالی می پردازیم.

دکتر عارف خلخالی متولد سال ۱۳۵۰ در شهر مقدس مشهد است، این دانشمند ایرانی و متخصص طب سنتی دارای مدرک دکترای سلولی مولکولی و مخترع سوزن میکرومانی پلاتور می باشد.

خرید nbs

ترکیبات و خواص پودرnbs  دکتر خلخالی

این پودر دارای ترکیبات مختلفی از گیاهان، ویتامین های گروه B، C ،K  ، پروتئین ها، امگا۳ و … می باشد که در این ترکیبات هیچ گونه اثری از مواد شیمیایی دیده نمی شود.

پودرnbs  دکتر خلخالی با پاکسازی و سم زدایی بدن و خروج سموم به طرق مختلف مانند تهوع، اسهالی، سردرد، عرق کردن، خلط گلو و بینی به درمان بسیاری از بیماری ها و ایمن سازی بدن کمک می کند.

قابل ذکر است که بعد از مصرف پودرnbs  دکتر خلخالی بیمار ممکن است با توجه به میزان وجود سم ها در بدن، چند تاثیر کوتاه و مختلف ذکر شده را مشاهده کند و اگر سم ها زیاد باشند ممکن است دوره سم زدایی و تعداد آنها بیشتر باشد.

ناگفته نماند که نوع بیماری و وزن افراد بر مقدار و طول زمان استفاده از پودرnbs  دکتر خلخالی تاثیرگذار است، پس بهتر است افراد قبل از استفاده از این پودر و مکمل غذایی از نظر مشاوران و متخصصان بهره بگیرند.

این مکمل غذایی و دارویی را باید طی دوره یک ماهه تا یک ساله استفاده کرد تا بتواند به خوبی تاثیر خود را بر بدن بگذارد و عملکرد آن را بهبود ببخشد.