کرم دور چشم طلا راشل

کرم دور چشم طلا راشل محصول تخصصی زیبایی چشم

کرم دور چشم طلا راشل یک محصول تخصصی برای مراقبت از چشم بوده و استفاده مداوم از آن هیچ گونه عوارضی ندارد.

معرفی کرم دور چشم طلا راشل

کرم دور چشم طلا راشل یک محصول پر فروش و پر طرفدار از برند معتبر و جهانی دکتر راشل می باشد. همان طور که می دانیم چشم ها در زیبایی افراد تأثیر زیادی داشته و هر گونه آسیب به آن ها زیبایی چهره را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد. کرم دور چشم طلا راشل یک محصول تخصصی برای مراقبت از چشم بوده و استفاده مداوم از آن هیچ گونه عوارضی ندارد. این کرم با ترکیبات ویژه ای که دارد یک ضد چین و چروک قوی به شمار رفته و از پیری پوست اطراف چشم پیشگیری می کند.

ویژگی منحصر به فرد دیگر کرم دور چشم راشل این است که افتادگی های دور چشم را کاهش می دهد. بنابراین با محکم تر کردن بافت پوست، چین و چروک اطراف چشم را رفع کرده و زیبایی چهره را چندین برابر می کند.

در واقع می توان گفت که کرم دور چشم طلا راشل یک راه حل مناسب برای کاهش تیرگی و سیاهی دور چشم می باشد. این کرم تأثیر خارق العاده ای در جوانسازی و زیبایی چروک های دور چشم داشته و روند پیری پوست را کندتر می کند. بنابراین با استفاده از این کرم پیری پوست به تأخیر افتاده و از ایجاد چین و چروک پیشگیری می شود.

ویژگی های کرم دور چشم برند راشل

کرم دور چشم طلا راشل ترکیب بسیار سبکی دارد که باعث کاهش تیرگی،تورم و پف زیر چشم می شود. از جمله ترکیبات منحصر به فرد این محصول می توان به کلاژن و ذرّات طلای طبیعی اشاره کرد. این محصول با ترکیب قدرتمند خود، تحریک گردش خون را افزایش داده و بافت پوست را محکم تر می کند.

همچنین با استفاده از این کرم حالت ارتجاعی و کشسانی پوست بیشتر شده و زیباتر و جوان تر به نظر می رسد.

یکی دیگر از ویژگی های کرم دور چشم راشل این است که خاصیت آب رسانی و مرطوب کنندگی دارد. این عامل باعث رطوبت رسانی به پوست اطراف چشم شده و آن را شاداب و با طراوت می کند.

روش مصرف کرم دور چشم راشل

فراموش نکنید که قبل از استفاده از کرم دور چشم طلا راشل صورت خود را شستشو داده و تمیز نمایید. سپس مقدار مناسبی از کرم را به اطراف چشم خود زده و به مدت یک دقیقه به آرامی ماساژ دهید. این کرم باید به مدت ۱۲ ساعت روی پوست شما بماند. شما می توانید روزانه ۳ مرتبه این کرم را روی پوست خود تمدید کرده و تأثیر آن را چند برابر کنید.