کرم ضد آفتاب استلین

کرم ضد آفتاب استلین محصول تخصصی برای روتین پوستی

کرم ضد آفتاب استلین یک محصول تخصصی برای روتین پوستی بوده و می تواند به راحتی از پوست صورت و بدن در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت کند.

معرفی کرم ضد آفتاب استلین

کرم ضد آفتاب استلین یکی از محصولات پرطرفدار و پرفروش برند استلین است. برند استلین زیر مجموعه موفقی از برند معروف دکتر راشل می باشد که در زمینه تولید انواع محصولات تخصصی پوست و مو فعالیت می کند.

همان طور که می دانیم کرم ضد آفتاب یکی از نیازهای ضروری هر فرد به شمار می رود. در واقع استفاده از کرم ضد آفتاب از پوست شما در برابر آلودگی های محیطی و آب و هوایی مراقبت می کند. اینگونه سلامت پوست تضمین شده و زیبایی آن حفظ می شود.

کرم ضد آفتاب استلین یک محصول تخصصی برای روتین پوستی بوده و خاصیت روشن کنندگی و ضد پیری دارد. بنابراین می تواند به راحتی از پوست صورت و بدن در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت کند. این کرم علاوه بر محافظت از پوست، جایگزین مناسبی برای مرطوب کننده نیز به شمار رفته و جهت زیرسازی آرایش نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ضد آفتاب استلین

ویژگی های ضد آفتاب برند استلین

ساختار کرم ضد آفتاب استلین بر پایه آب بوده و بسیار سبک می باشد. این عامل باعث می شود که این کرم به زودی جذب پوست شود. در واقع این کرم به دلیل ترکیباتی همچون ویتامین سی، هیالورونیک اسید و نیاسین یک آبرسان و مرطوب کننده قوی به شمار می رود.

 

همچنین کرم ضد آفتاب استلین قابلیت ترمیم پوست های آسیب دیده را داشته و می تواند به روشن تر شدن لکه های قهوه ای پوست کمک کند.

کرم ضد آفتاب استلین به دلیل اینکه فاقد چربی است؛  مناسب انواع پوست از قبیل خشک و چرب بوده و بی رنگ می باشد.

یکی دیگر از مزایای این کرم این است که در برابر آب و عرق بدن مقاوم بوده و ماندگاری بالایی دارد.

در حالت کلی می توان گفت که کرم ضد آفتاب برند استلین علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب، لکه های پوستی را نیز درمان کرده و باعث روشن تر شدن پوست می شود.

 

بهترین روش مصرف کرم ضد آفتاب استلین این است که حدود نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب کرم را روی پوست خود بزنید. همچنین به دلیل اینکه عرق کردن پوست و تابش نور آفتاب اثر آن را کاهش می دهد؛ بهتر است که هر دو ساعت یکبار کرم را روی پوست خود شارژ کنید.