مراکز خرید روغن ماساژ

مراکز خرید روغن ماساژ طبیعی و بدون بو

با استفاده از فروشگاه اینترنتی، نیازی به مراجعه به مراکز خرید روغن ماساژ طبیعی و بدون بو نمی باشد. یکی از مزیت های فروش اینترنتی برای مشتریان، مقایسه محصولات با کیفیت ها و قیمت های مختلف است که با کمی جستجو در اینترنتی بدست می آید. به دلیل ازدیاد اتومبیل در شهر، وقت بسیار زیادی در ترافیک سپری می شود که خرید اینترنتی این زمان ها را ذخیره می نماید.

شما می توانید به راحتی روغن ماساژ خود را به صورت طبیعی و اصل و باصرف کمترین زمان و هزینه می توانید روغن ماساژ مورد نظر خود را تهیه فرمایید.

خرید آنلاین روغن ماساژ

روغن ماساژ معطر و خوشبو

یکی از مواردی که باعث می شود بعضی از افراد از روغن های ماساژ دوری کنند بوی بد این روغن هاست. اما اگر یک روغن ماساژ به روش های کاملا بهداشتی و مکانیزه تهیه شود و به طور کامل روغن از میوه جدا شود فاقد این بوی بد خواهد. این سایت عرضه کننده بهترین روغن های ماساژ طبیعی و بدون بو می باشد.

روغن زیتون برای ماساژ

فواید روغن ماساژ:

  • باعث تسکین درد های عضلانی می شود
  • بعضی از روغن ماساژ ها مانند روغن ماساژ گل سرخ  به دلیل خاصیت ضدباکتریایی که دارند ضد جوش و آکنه می باشند.
  • آرامش بخش است
  • باعص از بین رفتن چین و چروک می شود
  • با نفوذ به عمق پوست باعث جوانسازی پوست می شود
  • خشکی های شدید پوست را از بین می برد.
  • با داشتن اسید ها چرب سلول های پوستی را در کنار همدیگر قرار می دهد.

 

امروزه روغن ماساژ ها به دلیل فواید زیادی که برای پوست دارند باعث شده طیف وسیعی از مردم به استفاده از روغن ماساژ ها روی بیاورند و این خود باعث شده تا روغن های تقلبی زیادی وارد بازار شود که تشخیص این روغن ها از روغن های اصل بسیار سخت می باشد.

روغن ماساژ


سایت محصولات گیاهی توسکا یکی از مراکز عرضه روغن ماساژ مانند روغن بنفشه، روغن آرگان، روغن گل سرخ، روغن خراطین و…. به صورت عمده و خرده می باشد.

معرفی ۶ روغن ماساژ گیاهی و خواص آن

به تعداد گیاهان دارویی روی زمین می شود روغن ماساژ تولید کرد که در مراکز روغن ماساژ بدن قابل عرضه هستند. ولی با توجه به خواص این گیاهان از همه آن ها در ماساژ استفاده نمی گردد زیرا بوی مطبوع روغن ماساژ نیز در سلیقه مشتری تاثیر گذار است.
شش مورد از روغن های ماساژ گیاهی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد به شرح ذیل است:

روغن ماساژ اسطوخودوس

روغن اسطوخودوس دارای خاصیت ضد التهابی و مسکن یوده و در صورت استفاده بعنوان روغن ماساز می تواند درد های عضلانی و درد ناشی از تورم های پوستی را کاهش دهد.
روغن اسطوخودوس یکی از بهترین روغن های آرامش بخش بوده که برای رایحه درمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین روغن اسطوخودوس برای پوست بسیار مناسب بوده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می نماید.

روغن ماساژ بابونه

روغن ماساژ بابونه در دونوع روغن بابونه آلمانی و روغن بابونه رومی تولید می گردد که دارای خواص مشترک و منحصر به فرد هستند.
بابونه رومی دارای خواص قاعده آور و آرامبخش بوده ولی بابونه آلمانی می تواند یکی از بهترین ضد التهاب ها به شمار آید.
ولی روغن بابونه از هر نوعی که باشد دارای خاصیت مسکن بوده و رطوبت رسان خیلی خوبی برای پوست است.

روغن ماساژ گلسرخ

روغن گل سرخ درارای خواصی چون ضد افسردگی، رفع مشکلات نعوظ آقایان، رطوبت رسان بسیار مناسب برای پوست، خاصیت ضد التهابی، بر طرف کننده گرفتگی عضلات و رفع بی خوابی می باشد.
از اینرو یکی از پرمصرف ترین روغن های درمانی در انجام ماساژ بوده و مورد علاقه مشتریان نیز هست.

روغن ماساژ زیتون

روغن زیتون از قدیم برای ماساژ استفاده می شده و یکی از معروف ترین روغن های درمانی به شمار می رود. با توجه به اینکه روغن زیتون به صورت مستقیم از میوه زیتون گرفته می شود و کاملا خالص می باشد بسیار اثر گذار است.
روغن زیتون علاوه بر خاصیت تسکین دهندگی به بدن، برای زیبایی پوست و رفع بثورات آن موثر است و خواص د التهابی دارد.

روغن زیتون برای ماساژ

روغن ماساژ نارگیل

روغن ماساژ نارگیل یکی از ارزان ترین روغن های ماساژ به شمار می رود و به راحتی یافت می گردد.
مسئله مهم در مورد روغن نارگیل اصل بودن آن است که به صورت ظاهری در دمای زیر ۲۴ درجه جامد و سفید رنگ بوده ولی دردمای بالاتر مایع و شفاف می گردد.
روغن نارگیل طبیعی بوی مطبوع میوه نارگیل را دارد. این روغن به لایه های پوست نفوذ کرده و نرمی و لطافت خاصی به پوست می دهد و ماساژ دلپسندی را به همراه دارد.

روغن ماساژ شترمرغ

روغن شترمرغ به عنوان یک روغن ریز مولوکول شناخته می شود زیرا مولوکول های آن از مولوکول های پوست ما ریزتر بوده و به راحتی در آن نفوذ می کند.
روغن شترمرغ به عنوان یک روغن پایه در رفع مشکلات پوستی به شمار می رود و یکی از ارزانترین روغن های درمانی حیوانی در بازار است.
خوشبختانه به دلیل قیمت پایین و زیاد بودن آن در بازار کمتر کسی نوع تقلبی آن را تولید می کند.

خواص روغن شتر مرغ

کدام روغن ماساژ برای گرفتگی عضلات و ریلکسیشن مناسب تر است؟

انواع مختلف ماساژ وجود دارد که نحوه اثر آن ها بر روی بدن مشابه می باشد. در طول روز وقتی از یک یا چند ماهیچه بیش از حد کار بکشیم و فعالیت مازاد داشته باشیم در اثر تجمه مواد زاید مخصوصا اسید لاکتیک، ایجاد درد و اساپسم در عضلات می گردد.
ماساژ با خاصیت خون رسنی به عضو می تواند مواد غذایی و اکسیژن را به عضلات برساند و در عین حال مواد سمی را از بدن خارج کند.
در این بین اگر عضلاتی درگیر کشش باشد می تواند با فشار آوردن به عصب باعث درد و ناراحتی گردد.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]همچنین ماساژ باعث افزایش هورمون سروتنین (بهبود خلق و خوی) و آزاد شدن هورمون کورتیزون (ضد استرس)گردد.[/box]

روغن های گیاهی که در مراکز خرید روغن ماساژ پیدا می شود و می تواند به ماساژ در زمینه رفع گرفتگی عضلات و ریلکسیشن کمک کند باید خود گیاه دارای خاصیت ضد التهابی و مسکن باشد.
از بین گیاهان دارویی بهترین روغن های ضد التهاب روغن زیتون، روغن اسطوخودوس، روغن بنفشه پایه زیتون، روغن بابونه و روغن گلسرخ و روغن زنجبیل و دارچین می باشد. البته روغن سیاه دانه نیز یکی از بهترین روغن های درمانی در مورد رفع گرفتگی عضلات است.

روغن ماساژ داروخانه

ارزان ترین روغن ماساژ گیاهی چه روغنی است؟

روغنی که در ماساژ درمانی مورد استفاده قرار می گیرد باید موجب روان شدن دست ماساژ دهنده و ماساژ گیرنده باشد ولی در عین حال کم چرب بوده که به راحتی نیز شسته شود.
روغن های مختلفی می توان در ماساژ استفاده نمود که دارای قیمت های متفاوتی می باشند و دلیل آن هم قیمت گیاه پایه آن است.
روغن زیتون به دلیل ارزان و در دسترس بودن یکی از پرطرفدار ترین روغن های است و میتوان روغن های ماساژ مختلفی را در پایه روغن زیتون تولید نمود.
مثلا روغن اسطوخودوس یا روغن گلسرخ در پایه روغن زیتون علاوه بر دارا بودن خواص میوه زیتون همان خواص گیاه دارویی خود را نیز دارا است.
به هر حال ارزانترین روغن های ماساژ موجود در بازار، روغن نارگیل و روغن زیتون بوده که علاوه بر بوی مطبوع شرایط یک روغن مناسب را نیز دارا هستند و در مراکز خرید روغن ماساژ به فروش می رسند.

روغن زیتون

انواع روغن ماساژ تحریک کننده

بسیاری از مسکلات خانواده و بین زوجین و خیلی از مشاجرات آن ها ناشی از عدم رضایت جنسی زوجین از یکدیگر می باشد.
شاید در ظاهر این مشکلات ناشی از موارد مختلف باشد ولی اگر به روانشناس مراجعه شده و ریشه یابی گردد تازه مشخص می شود علت اصلی ناراحتی بین زوجین همان نارضایتی جنسی بوده است.
کار های مختلفی برای رضایت از روابط سالم جنسی وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از روغن های مخصوص تحریک جنسی بوده که با رایحه مناسب لذت خوشاین و خاطره خوبی از روابط جنسی را به ارمغان می آورد.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]مغز نقش بسیار مهمی در این مورد برای یک شخص بازی می کند. نیاز به آرامش و دیدن، شنیدن و احساس کردن چیزهای دلپذیر برای تحریک شدن هستند. همه انواع واکنش های شیمیایی و انتقال دهنده های عصبی در تحریک جنسی درگیر هستند. [/box]
افرادی که از سردی جنسی رنج می برند بدانند ماساژ یکی از درمان های سردی بوده و به تحریک زوجین کمک می نماید.
یکی از مزیت های روغن های ماساژ جنسی این است که گیرنده های عصبی را تحریک کرده و با مغز مرتبط می شوند و هورمون های موثر در آرامش و انرژی را آزاد می کنند و اگر مدت طولانی فرد دچار سردی مزاج شده باشد باعث می شود دوباره از رابطه خود با همسرش لذت ببرد.
یکی از روغن های بسیار موثر در تحریک جنسی روغن یاسمن می باشد که از قدیم برای درمان مشکلات جنسی مورد استفاده قرار می گرفته و رایحه آن برای بانوان بسیار خوشایند است.
روغن یاسمن علاوه بر تحریک میل جنسی دارای خواص آرامبخش بوده و و گردش خون را در عضو افزایش می دهد.
از جمله روغن های ماساژ تحریک کننده و آرامبخش می توان به روغن های اسطوخودوس، گل رز و زنجبیل اشاره نمود.

آهنگ ریلکسیشن از یانی

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]درادامه تعداد ۱۰ آهنگ آرامش بخش و مخصوص ماساژ و ریلکسیشن برای شما جهت دانلود گذاشته ایم:

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://s4.picofile.com/d/8372331584/c833845e-0a8e-4f23-8af4-1512f1a8b4fb/Massage_song.rar” icon=”fa-download” target=”true”]دانلود آهنگ های ریلکسیشن[/button][/box]